Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Autohifi » Ozvučení Nissanu Sunny

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 45 z 45]

Re: Ozvučení Nissanu Sunny

Měl jsem v ruce několik autorádií a všechny to měly přesně obráceně- přímo šlo napájení, podsvícení a samozřejmě paměť. Přes klíček jde pouze spínací napětí a teče tam proud řádově v miliampérách. To, že máš slabý přívod do rádia (nebo třeba špatné ukostření) poznáš tak, že když to "vohulíš", bude ti v rytmu nějakých bicích nebo něčeho jiného basového poklesávat intenzita podsvícení. Pokud máš na displeji rádia něco pohyblivého, doporučuji displej zakrýt rukou a dívat se jen na čudlíky.

Re: Ozvučení Nissanu Sunny

Jasně, o blikání vím. Měl jsem k dispozici nějaký dráty a když už jsem natahoval napájení zesilovače, rovnou jsem hodil 4mm2 i k rádiu. Takový průřez je zbytečný, vím, ale ke 100W rms zesilovači jsem natahoval 16mm2 (byl zadarmo), takže nějaký 4mm2 už jsou prdlajs...:D A jinak co se týče napájení a spínacího napětí, před chvílí jsem to zkoušel a je to jak píše jarob.

Re: Ozvučení Nissanu Sunny

Již to tu bylo hodněkrát, ale pro jistotu- máš ty přívody řádně odjištěný? (Nemyslím pojistky v rádiu či zesu, ale další pojistky před přívodem, co nejblíže k baterce.)

Re: Ozvučení Nissanu Sunny

No mě to nedalo a musel sem si to jít přeměřit smile Já to mám v autě, tak jak sem psal: paměť na baterku, podsvícení a spínání přez klíč. Ale všechno funguje jak má, tak je to asi jedno.

Re: Ozvučení Nissanu Sunny

Na zesilovač i na rádio mám asi 8 cm od baterie dvě pojistky... Už jsem viděl co umí drát bez jištění při zkratu v kamarádově škodovce...

Příspěvky [41 až 45 z 45]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Autohifi » Ozvučení Nissanu Sunny

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£