Re: SDA 50 MOS

dobra spočti.. OK:.)

Re: SDA 50 MOS

16.47%

Web

Re: SDA 50 MOS

míň:)

Re: SDA 50 MOS

Kolik dá SPS50 při napájení 2x28V do 8 ohmu. Rád bych se klidně naučil jak to určit akorát nevim kde je to napsaný:)

(upravil ViperKing 12. 2. 2008 21:24)

Re: SDA 50 MOS

aji kdyby 5procent.  tak jsem poznal nove lidi a nove veci. tim je to pro me sestaveno už ted:-)

jinak jsem hrozne rad že mi tak prejete... radeji kdybyste normal poradily.... jo znam ten pocit. kdyz vis vsechno a ten nekdo nevi nic... a chce poradit.. a Ja jenom zašklebim ksicht. a řeknu par sprostejch slov..abych si udelal dobře. že jsem nej.

Re: SDA 50 MOS

Hele mně to jelo na první pokus(až na drobné doladění) ale já jsem samozřejmě borec tak se semnou nesrovnávej smile smile smile

Ve statistice se tomu říká odlehlé pozorování:)

(upravil ViperKing 12. 2. 2008 21:29)

Re: SDA 50 MOS

to si dobrej borec. jednou budu urcite TAKY... a pak budu plivat ohen

ja na tu stavebnici slysimm jenom NEG. a ono to i nekomu funguje. napoprve....mě snad jebne

Re: SDA 50 MOS

A chcát žlučníkové kameny:)

Re: SDA 50 MOS

jo a ne jenom to.. bude to mnohem brutalnejsi. v hlave vymyslim zesak. a dps. ktere rovnou fixem nakreslim osadim .. šuplikem.. a hele z 5w trafa 5000w do 20mhz

Re: SDA 50 MOS

Tím budeš rušit americkej radar? smile

Re: SDA 50 MOS

Hadí Králi, a jak Ti kurva mám poradit když jsem neviděl ani schéma ani desku? smile

Web

(upravil ViperKing 12. 2. 2008 22:10)

Re: SDA 50 MOS

ne tam vemu ty kvalitni součastky .. takže nebude co rušit

(upravil ViperKing 12. 2. 2008 22:20)

Re: SDA 50 MOS

2 OAMP hhh.. no flame. až ji ziskam pošlu.. OK?  ale jestli chces.. muzes mi aspon nejak poradit. jak  mam Spravne oživovat zesilovač bez proudove nastavitelneho zdreje a osciloskopu. tak abych aspon nic nezničil... je mnou popsane oživováni rozumne.?

Re: SDA 50 MOS

ok smile

Víceméně by to tak jak píšeš mohlo jít. Možná to omezení udělat ještě míň než 1A. Blokovat napájecí co nejblíž u desky - ano. Zkoušet nejdřív do vyšší impedance - v případě značnýho ss offsetu to může pomoci.

Web

(upravil ViperKing 12. 2. 2008 23:19)

Re: SDA 50 MOS

mam tu nejvice 68R 10W, ale ted me napadlo že bych mohl použit žarovku misto zátěže.. kdyby bylo vše ok nebude svitit dokud nepujde signal do vstupu.  jestli to bude svitit znamena to špatnej pracovni bod (někde kdo vi kde):-) nebo kmitnani. je tak?

divam se že tu nemam ani boucherot. to je asi kuli měření ne?  jinak to osadit pujde dam klasiku 5r 100n OK?

(upravil opamp 12. 2. 2008 23:31)

Re: SDA 50 MOS

s bušerotem bacha. některý zapojení se ho bojí.
68 10W je v poho, on chvilku vydrží i víc.

Web

Re: SDA 50 MOS

tady v tom zapojeni .. bude kazdopadne urcite na nic cool

Re: SDA 50 MOS

Tak a teď šup do práce smile A těšíme se na výsledky!

Web

Re: SDA 50 MOS

Boucherot 6R8+68n byl u mě nutný, po připojení komplexu /2p výhybka 12/oct zakončená reálnými odpory/ už to mělo cukaturu zakmitávat a tvářilo se to, že to bouchne vzteky.
Pak jsem k tomu připojil 5cm kousky drátů 2SJ162/2SK1058 a bylo to jak beránek, ty zasraný IRFka se fakt do zesů nehodí.

Web

Re: SDA 50 MOS

No jo, když ty 2SK/2SJ mají pětinovou strmost smile

Web