Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Pomoc s OZ

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Pomoc s OZ

zdravim!
potrebujem poradit lebo uz neviem ako dalej. robim si zosilnovace do auta a mam problem s malym vystupnym signalom mp3 prehravaca.chcel som to vyriesit pomocou operacneho zosilnovaca.zapojenie co som navrhol je nakreslene v obrazku(link).problem je v tom ze len to huci a vobec to nechce fungovat.koncove stupne su 1x55w s tda1562q a 4x25w s tda7386.zem signalova a napajacia su spolocne.za operacnym zosilnovacom pre pravy a lavy kanal bol este zapojeny pasivny kmitoctovy korektor (basy,vysky).skusal som zapojit aj bez neho ale nepomohlo.poprosim o radu ako to mam vyriesit.skusal som rozne zapojenia ale bez vysledku:(za rady a navrhy vopred dakujem.

http://img402.imageshack.us/img402/2973 … acanc7.gif

Re: Pomoc s OZ

máš tam prehodený inventurujúci a neinventurujúci vstup

Re: Pomoc s OZ

A ten invertující vstup trvale opřený o +6V tam má dělat co?

(upravil IvaW 10. 2. 2008 19:03)

Re: Pomoc s OZ

to: boramyr
Umělá signálová zem na polovině nesymetrického napájení, ne? Ale samozřejmě má prohozené vstupy OZ...
to: jimmy_xp
Takže - zpětná vazba má jít do - vstupu OZ (2), střed těch dvou odporů 4k7 mezi zemí a napájením do + vstupu OZ(3).

Pozn. k níže psanému:
Hm, mládenečci, moje krása je již spíše duševní, v mém značně pokročilém věku smile.

Web

(upravil sinclair 10. 2. 2008 15:17)

Re: Pomoc s OZ

Smekám virtuální klobouk. Babu, co se vyzná v operákách jsem za 30let svého aktivního "elektronického" života ještě nepoznal smile
Ještě bys mohla do fotogalerie uživatelů ve Smetišti přidat fotku, ať víme, s jakým kocourem máme tu čest smile

Web

Re: Pomoc s OZ

Ano, přidávám se k žádosti...

Re: Pomoc s OZ

Já se rovněž přidávám. Nejde o to zda někdo je či nění krásný či krásná ale jakous takous představu koho si máme pod konkrétní přezdívkou vybavit.

Re: Pomoc s OZ

kua, už nás (mě konkrétně) potápí i žena big_smile
jen tak dál Ivi

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Pomoc s OZ

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£