Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 4)

Audioweb.cz » Ostatní technika » diy kábel (vianočka)

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 71]

Re: diy kábel (vianočka)

Já si taky hrál...

Nahoře nesymetrika, dole symetrika. Je to těžkej hájendoš, rušení má volnou cestu smile ale pěkný to docela je a baví mě to smile

http://img253.imageshack.us/img253/1962/diykableni2.jpg

(upravil dokken 26. 3. 2008 19:23)

Re: diy kábel (vianočka)

máš to v národních barvách jo? smile
nemáte někdo tip na fakt luxusní gold 3,5 jacky? (i úhlový)

Re: diy kábel (vianočka)

Jojo, národní, přesně tak jsem to myslel smile

(upravil mengel252 26. 3. 2008 21:31)

Re: diy kábel (vianočka)

http://img399.imageshack.us/img399/2741/mayhem035mn4.th.jpg

mozem nakreslit postup pletenia, ale nie je to zlozite - staci trochu porozmyslat

Re: diy kábel (vianočka)

á,další vánočkář...pěkná práce..co to je za káble?
a pokud byste někdo věděl jak se plete tohle,tak mi to napište,dík
http://img167.imageshack.us/img167/907/img3815iy2.th.jpg

Re: diy kábel (vianočka)

dokken - káble súp naše. postup ti mozem nakreslit (už som to raz hovoril), ale skôr, ako v nedeľu to nebude. Ak, tak do maila...

Re: diy kábel (vianočka)

mengel
myslím jak se plete tenhle PLACATEJ,normální umím z3,4,5,6 atd ale tenhle placatej nevim.

(upravil elipsa 27. 3. 2008 0:25)

Re: diy kábel (vianočka)

Nádherné. Myslíte někdo , že má smysl
http://img01.picoodle.com/img/img01/4/3 … 25fd18.jpg
toto nahradit tří,čtyř nebo snad pětidrátovým výpletem pro gramo přenosku ? Drát je dlouhý 140cm . Měď.

Web

(upravil dokken 27. 3. 2008 1:15)

Re: diy kábel (vianočka)

Obecně sign.kabely ke gramu dost ovlivňujou výsledej zvuk,hlavně kapacitou.Přenosky mají doporučenou zatěžovací kapacitu,kterou právě můžeš nahonit takovymhle pletencem.Takže si s tím můžeš hrát,tahle sranda pomalu nic nestojí.Výsledek ti nikdo z hlavy neřekne,zkoušet a poslouchat.Moc dlouhý jinak,je nesmysl mít gramo od zesiku metr a půl.Nebo samozřejmě i tak dlouhý kabely.

Re: diy kábel (vianočka)

JOO !! Tak jsem také uvažoval před několika lety. To jsem neměl v řetězci žádné spínané zdroje a přesto ,že je předzes s korektorem u výstupu z gramo se tam ten bordel nachytává. Nově jedu zvuk do počítače. A přítelkyně má neuvěřitelně muzikální nabíječku  na telefoon.   Takže musím dát gramo aspoň těch jeden apůl metru od počítače , ale stejně to asi nepomůže ,páč třeba jen ta čínská nabíječka vodrovná celej barák i na sřednívch vlnách atd atd...

Web

Re: diy kábel (vianočka)

Mě jednou pomohla jiná zásuvka,jinej okruh prostě.

(upravil elipsa 27. 3. 2008 1:33)

Re: diy kábel (vianočka)

To jsem bezůspěšně zkoušel. Předělávam to gramo i s Tvou pomocí a snad pomůže ta stíněná krabka a možné akum provoz. Bude to na dýl ,ale dík..

Web

(upravil Thales 27. 3. 2008 2:38)

Re: diy kábel (vianočka)

>Elipsa
Není nad nabíječky s normálním tráfkem což?
Ostatně pokud ti to tak vadí tak bys jí takovou mohl udělat. Inteligence nabíječky neníé v ní ale v těch obvodech v mobilu. nabíječka je pak jen obyčejný nestabilizovaný zdroj proudu. Změř kolik dává při zátěži a bez, pak šmikni kabel a dej ho k libovolnému zdroji obdobných parametrů. Může to být klidně obyč adaptér. A máš po problémech.

(upravil opamp 27. 3. 2008 8:12)

Re: diy kábel (vianočka)

Pozor na to, všechny nový nabíječky už jsou regulovaný, protože u nejnovějších telefonů se hlídá i max. napětí naprázdno a je -li nad limitem, odmítnou se s nabíječkou bavit. Pár nabíječek jsem měřil, napětí bývá 6V (ideálně 5V, nový stroje bývají totiž uzpůsobený i pro nabíjení přes USB) a proudový omezení někde mezi 0,5 a 1 ampérem.

Dá se to samozřejmě udělat bez rušícího spínanýho zdroje s obyč trafem, grecem, 2 elyty, 2 keramikama a MA7805 stáblem.

Pokud ta nabíječka ruší až tak, určitě to ale není tím, že je v ní spínanej zdroj, ale tím, že je to ojebaný na kost. Doporučuju vyhodit i z bezpečnostního hlediska (rádo to odchází).

Web

Re: diy kábel (vianočka)

Dokken
to je ten PLACATEJ, ale asi to na fotke nie je dobre vidno.

(upravil bubuxin 27. 3. 2008 9:34)

Re: diy kábel (vianočka)

dokken: v #25 je celkom pravá žila vrchom prehodená celkom doľava, a potom ďalšia, a potom ďalšia.
mengel: pravý doľava vrchom, ľavý doprava spodom.
Mám pravdu?

Blbosť, bočné sú prepletané okolo stredného.

Re: diy kábel (vianočka)

Je úplne jedno, či zhora, či zdola.
Žily vedla seba.
Prvú žilu z kraja je potrebné dostat na druhú stranu tak, že ju vedieš raz nad, raz pod.
Začínaš vždy z tej istej strany, takže to ide stále dookola...

Re: diy kábel (vianočka)

Jojo,chce to vzít dráty do ruky a zkusit to.dík

(upravil Shade 27. 3. 2008 18:04)

Re: diy kábel (vianočka)

ako neviem ci nemate predstavivost ale sak na ty obrazkoch jasne vidiet ze tie ploche su dat kable na plochu vedla seba, prekrizit kable a bocny pretiahnut, znova prekrizit a pretiahnut zas bocny a dookola

Re: diy kábel (vianočka)

no tak vidím že je v poctate jedno ako sa to pletie,hlavne že sa to pletie smile preto že mengelov,náš(vianočka) a plochý sú iné.

Příspěvky [21 až 40 z 71]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Ostatní technika » diy kábel (vianočka)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£