(upravil opamp 25. 1. 2008 12:24)

Re: připojení pasivního subwooferu

To se budeš srát s chybovou korekcí?

Asi bych s ohledem na účinnost dal IRFP. Jeden nebo 2 páry?

Web

Re: připojení pasivního subwooferu

zdroj EZK-NZD8A35 (279kč), trafo EZK-TOR1-2x19V 100VA (639kč), SPS50 (490kč) cca 1400kč, je to všechno?, SubJunior potřebovat nebudu když tam půjde signál pro sub ze zvukovky, ne? Jak říkal Sinclair, pro seznámení se stejnosměrnými zesilovači, já si na tu SPV100P ještě netroufám. A pokud s tou SPS50 nerozhýbu ten 8 ohm Tonsil, tak mám ješte nevyužitý ARN 226 4 ohm...

Re: připojení pasivního subwooferu

S tim SPS asi rozhejbeš víc, než by kdo řekl...
Proč nevezmeš u Aldaxu i toroid? A zdroj si možná poskládáš líp sám (10A můstek a dva elyty 4700u/50).

Web

Re: připojení pasivního subwooferu

Spis bych rekl, ze vysledek je u 100p takovy jistejsi. Mas to vsecko na jedne desce. k 50 budes delat zvlast  ten usmernovac, vsecko, v cene 100P uz jsou i filtracni kundenzatory, mustek vsecko, na to je potreba myslet a jako bonus ty ochrany a dvojnasobny vykon.

Ale je to na tobe.

Re: připojení pasivního subwooferu

len musím podotknúť že receivery firm SONY dodávajú výkon ktoré sú na papieri, ale iba na hlavné stereo kanály, na center a efektovky je tam výkon asi tak do 5-10W nič viac !!! mám to odskúšané, však kukni sa do receivra kde sú nabúchane napr. flitračne kondíky a všimni si že sú iba pre 2 hlavné stereo kanály (front a/b)

Web