Re: Sklamanie z BS

co takhle trochu upravit?odmotáš ze špule ( je z čeho) popřípadě vyměníš kond a odpor.a jedeš..za ty prachy máš kompletni výhybku,jen si trochu pohrát.

Re: Sklamanie z BS

Nechtěli byste někdo tu kombinaci, BS + nějakej ten TVM měnič pro srandu hodit do LSP cadu a vyvěsit sem charky jako varování? smile

Re: Sklamanie z BS

No to prave skusal Jofi, a vychadzalo to vraj dost odlisne oproti hodnotám na výhybke. V podstate potom ani nerozumiem ako by mohli byt dimenzované na TVM ak ani tie nehrajú na nich uplne ok.

(upravil Jofi 28. 1. 2008 1:11)

Re: Sklamanie z BS

ja som to skusil na kombinacii ARN226-05/8+GTC11/100,8. Dufam, ze vsetko bolo spravne nahodene, v podstate tam sa ani nejak neda nejako pomylit, ale bolo to dost hrozne.

http://img230.imageshack.us/my.php?image=beznzvudh5.jpg

snad som tam nic neposral a je to naozaj spravne

Re: Sklamanie z BS

Hmm, tak to je docela maso. Ale co by člověk po univerzálu nechtěl že?
Ale vím která kombinace tomu celkem sedla - ARN568 + ARV104 i když to bylo unavující poslouchat.

Re: Sklamanie z BS

to vypadá fakt strašně...

Re: Sklamanie z BS

Ano, i by to sedelo se zkusenosti - prestredovane bedny bez zretelnych vysek a temer bez basu. Teoreticky by se dala pouzit pro monolgy, kde je ten kopec na stredech vyvazen pomalosti a smerovanim 226ky a spolu s urovni toho vyskace to udela docela rovnou bednu s markantnim dostatkem basu.

Re: Sklamanie z BS

Michal: Ako vyškač si myslel 104ku?

Re: Sklamanie z BS

Cokoliv. Pokud by se z toho mel udelat neco jako "nostalgy monolog", tak pouzijte nejakou starsi 66xx, tedy bez laku a k tomu vyskac, ktery se da delit niz, nez 104 nebo GTC. Napada me nejaky pouzity SEAS cum bajspil. A ted to ani nejde o to, ze by byl treba dvakrat tak drahy jako ten basak, ale umozni ti delit (diky male citlivosti, bafflestepu a tim padem velkemu pritlumeni ) treba v obklasti blize ke 2khz, coz bude pro ten 8" pod tim jen a jen dobre a mohla by z toho byt bedna jako fik.