(upravil magnatik 11. 1. 2008 22:24)

Téma: zosik

prosim vas ludia ... čo poviete na toto??? v spojeni s kvalitnym preampom? viem že tam nieje vela udajov ale tak bohužial ...

http://www.rhsound.sk/detail.php?id=181

Re: zosik

Ty nám povedz, kde ho chceš používať, na aké bedne, čo od zosilovača očakávaš a tak.

Web

Re: zosik

RH sound je sračka na entou.

Re: zosik

PŘEDRAŽENÁ HROMADA SRAČEK NA ENTOU !!!

Web

(upravil magnatik 12. 1. 2008 4:34)

Re: zosik

predsa na hifi smile samozrejme ošetrene ... ochranami .. príp. párovaním tranzistorov ... čo hovorite na kombinaciu 2SA1943 a 2SC5200 ???

bedýnky napr. dake social Visatony alebo možno aj Tesla pride na rad smile

---> kurpelm ... v TN su tiež radioamateri? smile

Re: zosik

Magnatik, veru sú. Drimacoustic, Boom, Godz, ja.

Web

(upravil magnatik 12. 1. 2008 23:28)

Re: zosik

pre pána ... to akože nechapete že ja chcem iba domáci posluch hudby v lepšej kvalite ako 2xTDA2030 big_smile ? skratka bez limitace mu to ide lepšie ... samozrejme vykuchady RHsound ... posilnene konce ... zdroj ochrany ... atď ... chcem to z jedneho rozumneho dôvodu .. moj Harman/kardon je v dezolatnom stave a čaká ho renovácia ... no a prečo by som nemohol mať niečo čo chcem? smile ako male dieťa hračku? big_smile

nemate niekto k dispozicii foto vnutra toho konca RH? diky mooc

Re: zosik

Ale jistě, kup si ho. Taky si najdi psí lejno, zkus ho máčet v octě, s bylinkama, zalívat olivovým olejem, doplnit různými příchutěmi  a udělat z něj chutnou pomazánku. Určitě se to podaří.

Web

Re: zosik

kurpelm:to máš dobré v tej diere čo som ja asi nikto neni cool

Re: zosik

takze koukam ze chces vlastne jen tu krabici, to ti pak nabizim krabici z QSA600, za 300? vnitrek si muzes dodelat sam - krasne se tam vejdou 2 symasimy smile

Re: zosik

bersoft-mas mejl

Web

Re: zosik

bersoft to by som bral hneď