Re: Akce: Merici mikrofony

Taky bych se rád přihlásil, když něco zbyde, vypadá to docela slibně. Dřív jsem se nemohl přihlásit, neb jsem tu nový. Bude mít každý kus VLASTNÍ KALIBRAČNÍ KŘIVKU? jinak to nebude MĚŘICÍ mikrofon, ale UKAZOVACÍ...A to si může vyrobit z kondenzátorový kapsle z GM za cca 30Kč každý, že... Díky.

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

Pokud někdo chce, je oficiální možnost kalibraci na etalonu, včetně vydání osvědčení. Osvědčení je platné 12 měsíců, pokud ověřované zařízení vyhovuje podmínkám stálosti parametrů, reprodukovatelnosti měření atd. Cena služby byla dle náročnosti přípravy 11500-19000Kč bez DPH, nyní to bude asi dražší.

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

Dando, co bys sakra chtěl za sedum kil?

Re: Akce: Merici mikrofony

Mikrofony by měly být jeden jako druhý se společnou kalibrační křivkou. Alespoň tak jsem to pochopil. Jen se obávám, že poptávka dávno překročila nabídku.

Re: Akce: Merici mikrofony

Neprekrocila. Počíta sa s 1. sériou nejak oklo 70 ks. dalšie kusy po zvládnurí všetkých problémov už nebude žiadny problém. V tomto roku je to ale šialené s časovou zaneprázdnenosťou zúčastnených. Ale mojím, zbožným prianím je LETO 2008. Máme už toho plné zuby a preto rozmýšľam o tom, že keď sa to dovtedy nezrealizuje, tak sa to celé zruší ako nereálna vec. Ale myslím si, že k tomu nedôjde.

Re: Akce: Merici mikrofony

Napiš nám alespoň, v jakém je to stádiu. Co je a co není hotové?

Re: Akce: Merici mikrofony

Ak by sa to nakoniec podarilo, tiež by som možno mal záujem. Najskôr ale až v druhom kole, či sériovke. Zatiaľ ešte nemám ani postavené DPA a povedal som si, že kým to nebude, nič nové čo sa hifi týka domov nedonesiem.  uui

Re: Akce: Merici mikrofony

Je léto 2008, jak to vypadá?

Re: Akce: Merici mikrofony

Ještě čas, až 21. :)

Re: Akce: Merici mikrofony

Ale mě je vedro už teď big_smile

Re: Akce: Merici mikrofony

Ale léto je až do 22.září!

Re: Akce: Merici mikrofony

Ak budú tie mikrofóny mal by som tiež záujem

Re: Akce: Merici mikrofony

Obávám se, že na nás Czech Chuck i mengel252 serou...

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

Obávám se s Tebou a tuším, že nás bude i víc. Mengel mě zklamal.

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

Tak proč jsem se to tedy domlouval s Dawsooem že mi jeden kousek přepustí když už je nepotřebuje?

Re: Akce: Merici mikrofony

Já svůj stornuji, jistě se ale někomu z později připsaných bude hodit.

Re: Akce: Merici mikrofony

Ja si počkám, aj tak nemám na bedne čas.

Re: Akce: Merici mikrofony

taky se toho svyho vzdavam... byste museli hodne zrychlit, abych si to rozmyslel...

Re: Akce: Merici mikrofony

Nebolo by zle, ak by to uz bolo realne, za rok sa to hadam da dotiahnut upevnenie, ked kapsule boli uz pred polrokom a elektronika este skor.
Pripadne to mozu predat ako stavebnicu smile

Re: Akce: Merici mikrofony

Otázkou je, co doopravdy mají...

Můj mikrofon je též k dispozici jiným zájemcům, kteří jsou ještě ochotni čekat.

Web