(upravil hakunin 3. 10. 2007 22:32)

Re: Akce: Merici mikrofony

Hlásím se jako zájemce! Kontakt michal@hantl.cz a jsem z Ostravy. Dík!

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

Kdyby to šlo,i já byl bych rád za 1ks.Dík

Re: Akce: Merici mikrofony

Hm  ak sa zmestim do poradovnika tak by som sa pridal, len mi dajte vediet kedy budem na rade smile  no a som zo SR dufam ze to problem nebude......

Re: Akce: Merici mikrofony

Pokud se rozšiřuje počet účastníků - mohl bych o jeden kus také poprosit ?? Díky.
Pouzdro bych měl mít teoreticky u Mengela zabookované.

Re: Akce: Merici mikrofony

Úúúúž? smile

Re: Akce: Merici mikrofony

neeee smile
prave sa robia dosky a puzdra

Re: Akce: Merici mikrofony

Jsem nervóznější až nervózní...

Re: Akce: Merici mikrofony

Ja jsem prave ted tak krasne klidnej... Asi pujdu spinkat smile

Re: Akce: Merici mikrofony

Jelikž se mi nikdo neozval, ani jsem nebyl zařazen na list uchazečů tak předpokládám, že už pro mě mikrofon nebude. Ruším tímto předběžný zájem.

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

zarazen jsem sice taky nebyl, nicmene stale naivne predpokladam, ze se se mnou pocita   uui

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

Klidek kluci. Zarazovat uz nikoho nikam nebudu. Uvidim co zbyde a pak pujdu podle toho kdo se kdy prihlasil.

Re: Akce: Merici mikrofony

Chucku kdy budou mikráky?

Re: Akce: Merici mikrofony

Nejsem jasnovidec. Zacatkem pristiho tydne jedu pro plosnaky. Zatim mi chybi pouzdra na testovani. Az to bude v kupe tak by melo probehnout promereni na kalibrovanym systemu. Pak zacne vyroba.

Re: Akce: Merici mikrofony

KURVA, CHUCKU, už???? mad mad mad mad mad

Re: Akce: Merici mikrofony

presne vystihnuto smile

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

ještě né, ještě třičtvrtě roku...

Re: Akce: Merici mikrofony

V únoru jsem si říkal, jestli nebyla blbost koupit toho behringera, když prý budou chuckofony... smile

Re: Akce: Merici mikrofony

Vidim ze se na tom nekteri z Vas vyborne bavi. Rad bych se bavil taky. Kdybych se bavil cca pred 3/4 rokem bylo by to moc fajn. No nicmene elektroniku mam uz nakou dobu nachystanou ale bohuzel nemam ji do ceho zamontovat. Vyroba soustruzeneho pouzdra z hliniku se pro soudruhy z vychodu ukazala byt ponekud problematicka. Deni okolo me uz moc nebavi. Vaham jestli nesbalit material a neposlat ho panu majiteli.

Re: Akce: Merici mikrofony

Je pravda, že výroba stojí momentálne na pánovi majiteľovi. Od doby, kedy sme začali sľubovať mikrofóny sa návrh púzdra zmenil niekoľkokrát. posledná verzia je taká, že materiál na výrobu puzdier je tak problematicky zohnateľný, že trubky vhodné na výrobu budú až počas budúceho týždňa.
Ja viem, že všetci ste netrpezliví a viem, že aj ja by som bol. Je pravda, že môžete byť nahnevaní, že zatiaľ nikto nedostal mikrofón. Proste to nejde tak, ako sme predpokladali.
Momentálne sú hotové plošné spoje, ku ktorým chuck čaká púzdra. potom sa osadia a pôjdu na testy a nastavenie. Ak to náhodou niekto plánuje zrušiť, môže tak urobiť a vykašľať sa na nás neschopákov.
ALE PROSÍM - ak chcete nadávať, nadávajte mne, brzda som v tomto prípade ja.

(upravil mechanik 25. 11. 2007 21:26)

Re: Akce: Merici mikrofony

pár ludí to odradí...chvílu to potrvá...a budem mat peniaze a budú aj volné kusy big_smile

ale fakt ma to láka ked sa dačo zvíši a budem mať peniaze tak si jeden aj kúpim