Téma: Zapojenie subaku s autozosikom JBL

Zdravim tak subak budem mat uz coskoro hotovy je tam repro TVM ARN 226-05 8 ohm a chcem sa spytat ci by sa dal napojit na autozosik JBL GTS180 ktory ma vystupy pre dva repro. Nema na subak sad. V manuale od zosiku su nejake schemy ze sa to da tak sa chcem spytat, aby som nieco nepokazil. Tu je manual k zosiku:

http://www.retrevo.com/search/v2/jsp/do … JBL+GTS180

Dakujem za kazdu radu smile

Re: Zapojenie subaku s autozosikom JBL

Neco jako tri mode bych ti nedoporucoval, ARN bude proti satum zoufale necitliva, a tri mode je dobra tak na profika, kdy i pri 8ohm na mustku dostanes o par db vic nez ze satu.

(upravil Gorgo7 7. 1. 2008 17:37)

Re: Zapojenie subaku s autozosikom JBL

ja by som na ten zosik napojil len subak z toho JBL by to islo do receiveru ktory ma vystup na subak ale nema zosik na wofer tak preto sa pytam. Ved skus pozriet ten manual pisu tam ze sa do ta napojit

Re: Zapojenie subaku s autozosikom JBL

Pokud jenom mostik tak klidne. Pokud mas v manualu schema, tak to tak tapoj a je to, ne? smile

Re: Zapojenie subaku s autozosikom JBL

jo uz som sa k tomu dopracoval smile len budem musiet zohnat trafo a to bude problem sad chce to 11 - 15V a 30A nevies mi poradit kde??

(upravil chyna.cz 7. 1. 2008 20:54)

Re: Zapojenie subaku s autozosikom JBL

to to chceš napájet ze sítě?
jinak doporučím kamaráda ze školy: http://klimaelektro.webpark.cz

Web

Re: Zapojenie subaku s autozosikom JBL

jo jasne, nemas na neho email?? lebo volat do ceska nevide moc lacno sadbig_smile

Re: Zapojenie subaku s autozosikom JBL

takovej zdroj za únosnou cenu nikde neseženeš

Re: Zapojenie subaku s autozosikom JBL

Spis bych doporucoval chocholuska.

Az budes mit trafo, nezapomen to prosimte aspon taky usmernit.

Re: Zapojenie subaku s autozosikom JBL

2Michal: Daj mi prosim Ta naneho nejaky kontakt...jasne to az potom ked to budem finishovat

Re: Zapojenie subaku s autozosikom JBL

klimaelektro@seznam.cz

Web

Re: Zapojenie subaku s autozosikom JBL

2chyna.cz: Diky moc snad mi s tym trafom pomoze

Re: Zapojenie subaku s autozosikom JBL

Chocholousek - to je ten, co se mu ty prusvihy stavaji maximalne jednou nebo dvakrat za deset let...