(upravil little 4. 3. 2008 8:00)

Re: Kdo má X-Fi model SB0460?

foto: http://img26.picoodle.com/img/img26/4/3/3/t_3m_534f802.jpg

Re: Kdo má X-Fi model SB0460?

Bude to 100pro x-fi xtreme music, oproti dnešním x-fi fatality pro a platinum se liší v menší paměti(2MB oproti 64MB, využitelné jen ve gamesách a midi).  Jinak ty karty od audigy2 pres audigy2 zs, audigy4, x-fi xtreme music, fatality ,platinum mají identický jak DA převodník tak operáky a hrajou ve 2D úplně stejně. Osobně můžu říct že audigy1 hrála hůř a live v jakékoliv podobě je opravdu šumák. Jinak co se týče modelu tak SB460 jsou všecky x-fi (velké pcb, chip CA20K1) až na X-Fi Elite Pro která je SB550, ale to už je až na hlavní šváb dost jiná karta = převodníky, oz, aj. součástky

Re: Kdo má X-Fi model SB0460?

S Audigy 2 jsem neměl možnost tento hnůj porovnat, ale pokud to hraje stejně tak potěš košte...Na to, že mají až podezřele podobný (ne-li stejný) layout jsem už také přišel. Osobně mohu říct, že nevytuněná Livka hrála o dost příjemněji, o Audigy LS nemluvě. Čekám už jen na to, až Creative uvede X-Fi mX EXtra EXtreme XXX, věřím, že už jen kvůli ixkám si ji koupí více lidí. Btw: Rovněž doporučuji firmě Aldax toto magické písmeno zakomponovat do názvu všech svých modulů (např. SPV250 Xbass mX). cool

Re: Kdo má X-Fi model SB0460?

audigy LS = +- SB live 5.1 digital ono je celkem hnus, jak soundblaster děla ty své reinkarnace starších chipů pod novými názvy, jakoby to byla novější generace. Co se zvuku týče tak mi doma hrajou audigy2/x-fi lépe než starý live digital, tak nevím. V každém případě je zvukově mnohem větši rozdíl mezi vytuněnou audigy2/x-fi oproti originálu, než navzájem mezi originály live vs. audigy2/x-fi (audigy2 a x-fi sb460 beru uchometricky jako stejnou kartu, protože jsem mezi nima opravdu zvukově nepoznal žádný rozdíl).