Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 7 z 8)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7 8 »»»

RSS

Příspěvky [121 až 140 z 148]

(upravil thool 31. 8. 2007 13:15)

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Protoze je potom trafo, pokud se nepletu, blizko vstupniho trimru na obou zesilovacich. Samozrejme zadne osobni preference nemam, udelam, co se mi rekne, jenom se snazim spojit dohromady to, co tu vsude okolo slysim. Sroto sem myslel, ze by bylo (mozna) umisteni, ktere jsem navrhl vhodnejsi.

viz

Upozorňuji na fakt, že pokud se bude toroidní transformátor nacházet 2-3cm od vstupního trimru a vstupních obvodů SPV100P, nevyhnete se problémům s indukovanými 50Hz do odporové dráhy trimru, zemních fólií zesilovače a pak tu budete zbytečně pičovat, jako onehdy mirulu. Proč kurva ty trafáky cpete tak blízko, hovada ?

Web

(upravil redyuri 31. 8. 2007 13:19)

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

ježisi, tú konštrukciu mám aj ja a odstup signál/šum to má vzorový, jeden 3 a druhý 4 cm od trafa, to je problém tam dať kúsok plechu ako tienenie??? poprípade to urobiť o kúsok ,,širšie"

Web

(upravil thool 5. 9. 2007 20:15)

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

ok, ok, dik. jinak krabicka je kupovana, jinak by byla urcite o par centaku sirsi.

novy navrh:

(jeste to neni doladene, barva krabice ma byt cerna, ty otocne knofliky (zleva: prepinac vstupu, hlasitost, prepinac vystupu) maji byt stribrne, ta rucka druheho VU metru by mela byt cervena jako ta prvni. Na VU metrech chybi stupnice, nema to v zadu krabice vystupy, vstupy...)

nicmene, co na to zatim rikate? (esteticky)

http://fbczshorni.info/zesilovac-s.png

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Pěkný, doma by se mi to líbilo!

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Ty přepínače vstupů, výstupů na krajích tam moc nesedí, dal bych je na jednu stranu. Ty VU metry seženeš kde?

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Novejsi verze:
http://fbczshorni.info/zesilovac-final-s.png

Na jednu stranu? Mno muze byt, kak ale dam VU metry? Hned vedle sebe se podle me nehodi... popr. prosim nacrtni jak to myslis

VU metry treba v GESu, stoji tam asi 40

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Indikatory vykonu k sobe, hlasitost vpravo, prepinac vstupu vpravo pod uroven knofliku hlasitosti, prepinani vystupu (jako A, B repraky ?) muzes umistit vlevo od indikatoru pod uroven knofliku hlasitosti.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

chlapci kdybyste misto objevovani ameriky vzali inspiraci u hotovejch veci udelate lip,prepinace vstupu nalepeny v rozich jsem nevidel

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

dokken: mno co se tyka mne a audia, tak budu jeste obevovat ameriku mnohokrat... smile
danhard: prepinac vystupu: repro/aux/sluchatka. asi na to nejsou hifisti moc zvykli, ale dalsi krabici kvuli tomu stavet nebudu...

nejak takhle si to myslel?
http://fbczshorni.info/zesilovac-f-s.png

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

tie VU metre, tá stupnica 1-10 zobrazuje len akési virtuálne dieliky...ale jednotky to nemá smile

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

VU meter: http://sound.westhost.com/project55.htm   teda vlastne PPM meter smile

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Dobrý vlákno, tak nahoru s nim.

(upravil Zorg 29. 7. 2009 17:28)

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Prokousávám se tím od začátku a zdá se, že tam cosi chybí... Přijde mi, jako by Betaron přispíval a následně promazával - Proč?! Teď některé věci nedávají smysl...

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Páč ho Pavel pěkně nasral smile

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

To vypadá že vy slivovicí odkojení jste všichni stejní! smile

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

http://elektro.prodilnu.cz/?p=VU-metr-p … p;id=3534¨
mozna by se to nekomu mohlo pri konstrukci hodit...

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Nasral ? Proč ? Vždyť jsem ho jen upozornil na amatérskost jeho řešení... Kdyby to nebyl jeho obor, tak neřeknu, ale znělo to jako nabídka výroby univerzálních krabic STROJAŘSKOU FIRMOU a v tom případě by to mělo vypadat setsakra jinak... Jsem ochoten celou věc konzultovat, nasírání nic neřeší...

(upravil Zorg 30. 7. 2009 0:04)

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Nasral - to už před těma 2ma lety nebo teď po poznámce v Dílně? Podle mě je to trochu přehnaná reakce. Chlapi domluvte se přece, tohle za to nestojí wink

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Je fakt, že jsou lidi, co ty prasárny neviděj a pak lidi co je viděj a nelíběj se jim. Tak to prostě je.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Prrr pánové s dohady…, nejsem ješitný, tudíž ani nejsem nasraný smile.
Prostě a jednoduše výtvory mám designově zastaralé. Řekněme, že různé knoflíky, podložky, nožičky mohu pro případné zájemce nechat vyrobit, nebudu z toho mít žádné finanční ohodnocení navíc. Co se týká kompletu, raději s tím nadšením přibrzdím. Slušnější konstrukční řešení (dle námitek Kazzatele) by stejně zůstalo ve firmě jen na mně, páž nikdo jiný u nás tomuto hobby neholduje. A vedle své práce na to nemám časové rezervy.

Takže klid pánové, život jde dál big_smile.
Teď mám spíše starosti s novou jazzovou formací. Dali mně balík not a řekli: „cvič, ať můžeme co nejdříve vyrazit na turné“ smile

Příspěvky [121 až 140 z 148]

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7 8 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£