Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 8)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 8 »»»

RSS

Příspěvky [81 až 100 z 148]

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

mengel252

kdybych jen tušil, že jste tak zavalen prací, tak ani tak moc neurguji, já se jen bál, že pro nezájem lidí už žádné krabice neděláte smile Pevně věřím, že vše dopadne k oboustranné spokojenosti, protože později zvažuji ještě další krabici...
Na odpověď si počkám a děkuji za reakci.

Všem ostatním se omlouvám za OT, ale nevěděl jsem kde jinde to fláknout. Moderátor ať to kdyžtak mázne - díky.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Konkrétne Váš prípad nie je o zavalení, skôr o komplikáciách pri vysvetľovaní. Vaše požiadavky je lepšie myslím prebrať v telefóne. Je to len o tom, aby sme našli spoločnú dohodu a o tom, že chcem mať jasno v niektorých detailoch. keď sa takéto veci vysvetľujú mailom, tak po pár doplňujúcich otázkach mám z toho guláš, a dopadá to väčšinou tak, že sa urobí niečo, čo bolo predtým dohodnuté a neskôr zmenené.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

No zrovna leštění rovných ploch je docela hračka. Stačí k tomu rozbrušovačka (vrtačka má malý točky) a místo řeznýho kotouče se dá filcák, no a pak stačí matlat silichromem a leštit, rovná plocha je tímhle stylem vyleštěná hodně rychle a bez námahy.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

2Kazzatel: Bohuzial som si stihol precitat iba prvu stranu tohoto threadu ale nenasli by si sa nejake fotky vasich zosilnovacov..teoria premietnuta do praxe da vzdy viac smile)

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Dopisuju teď momentálně ten návod pro 222, abych to mohl rozesílat. Pokračování o krabicích napíšu pak.....

(upravil bubuxin 6. 8. 2007 10:41)

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Dokoncujem skrinku na DPA. Je potrebne oddelovat toroidy od DPS? Pri vyske toroidu 60mm staci 80 mm plech? Vyska chladicov je 130mm

http://img403.imageshack.us/img403/9308/p1030061be8.th.jpg   http://img405.imageshack.us/img405/9649/p1030063kf1.th.jpg

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Toroidy netřeba stínit, to bude OK.... ještě zakulať zuby chladičů !

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Z toho mam celkom strach. Doma mam len pilnik ako z Pysnej princeznej smile

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Holt doma všechno nejde... smile

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Ide. Takto.

http://img217.imageshack.us/img217/8900/p1030089mw5.th.jpg   http://img120.imageshack.us/img120/3050/p1030092ws3.th.jpg

Len ma prosim do hlavy nebite smile

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

No vidíš, jakej jsi šikulka smile Ještě šábrem ale sraž hrany...

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

kazzatel takový blbý dotaz, proč se to dělá? K čemu je zaoblení hran?

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Protože je to těžký a když to bereš do pazour, tak to při nezaoblenejch řeže...Kapišto ? smile

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

bubuxin: ako a čím si to tak relatívne rpesne zaoblil, ak smiem vedieť?

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Hodně jemným plochým pilníkem v hodně šikovných rukách. Dobrý je si někde sehnat, popř. udělat nějakou šablonu (rádiusovou měrku). Zahladit by to šlo pomocí smirkového plátna na rovné desce tak, aby to přesahovalo přes několik žeber zároveň.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Šmarja, snad pilník se dá koupit v kdejakým železářství....... a na hliník by měl stačit i Baumaxu apod..... (nehledě na to, že se to dá zahladit i jemnym šmirglpapírem)

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

kazzatel: Já jsem si toto myslel, jinej důvod jsem nenašel. A já vlastně mám vlastně chladič taky zbaven ostrých hran smile

(upravil bubuxin 8. 8. 2007 13:17)

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

redyuri napsal:

bubuxin: ako a čím si to tak relatívne rpesne zaoblil, ak smiem vedieť?

Na stolnej dvojkotucovej bruske smile
Jeden kotuc je na mokre brusnie. Tak na nom (na najvacsom priemere) som po par zuboch prikladal chladic. Zacal som zo strany rebrovania a otocil o 90 stupnov. Potom brusny papier, pilnik a za 15 min bolo hotove to co je na foto.


http://img237.imageshack.us/img237/1116/zrazeniehransw8.th.png

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Obdivuju takto manuálně zručné lidi, schopné s perfektním výsledkem a minimálními prostředky improvizovat. Pro Slovenskou republiku je Tě škoda.
Při dnešních poměrech by na to byly potřeba nejméně dva braínstormingy výrobních manažerů+programátorů obráběcího centra.
Za pět hodin vysilující práce by možná dosáhli toho, čeho Ty smile

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Já mám asik hodinový  brainstorming jak přidělat chladič k desce s STK když tam ve předu nejsou díry ani místo kde bych ty díry udělal. Chyba konstrukce no smile

Příspěvky [81 až 100 z 148]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 8 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£