Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 8)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 8 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 148]

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Bude, ale spíše jako návod na to, abyste začli při konstrukci logicky uvažovat, neb o tom to je... smile

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Krásná ukázka toho, jak udělat krabici s dostupných duralových částí je podle mě toto: http://max8888.orcon.net.nz/preamp.htm Chce to samozřejmě nějakou tu dílnu, doma na koleně to asi nepůjde, ale myslím že to je celkem schůdné (to zaoblení předního panelu bych případně klidně oželel smile ).

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Krabice pěkná.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Tak ono je to, jestli to některým ještě nedošlo, všechno o možnostech, s akuvrtačkou a ruční pilkou na železo tohle asi nikdo nedokáže udělat. A to může být člověk zručný jak chce.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

On si to nechal nařezat, jestli jsem si to přeložil správně. Ale stejně to asi nebyla sranda dodělat. Hlavně to leštění, to je pakec. Kde se dá u nás sehnat vhodnej matroš?

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Jenže s výkresama na tohle přijít někam do nástrojárny, tak mě buď vyženou nebo tam nechám půl roční výplaty. Takže je zase každý odkázaný na tu aku vrtačku, nebo na známé.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Dobrý monoblok, po přejetí tankem dále plně funkční:-)Mně se na tom nejvíc líbí ty dva červený elyty:-)

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Docela dost velký hranoly v rozích a nejen tam jako výztuhy. Celkově velmi nadstandartně zpracováno.

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Moc na lesteny nejsem(vdycky si vzpomenu na chromovany kola, a ty opravdu nemam rad), nicmene je to paradni kousek. Rekl bych, ze se soustruhem, sadou frez a hromadou umu by to nemel bejt takovej problem. Lidi s umem tu par bude, ale ten soustruh... smile

Popisky na predni panel by bylo nejlepsi fouknou pistoli pres papirovou predlohu, bohuzel neznam nikoho kdo by dokazal misto tisku prostrihavat. Neexistuje neco podobnyho?

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

a čo takto potisk vyfrézovať? keď už si s tým dávať takú robotu...

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

A co si to nechat udělat???

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

áno, nechať urobiť. ale aj tak si myslím, že by to bolo drahé jak prase...

Web

(upravil Endy 16. 5. 2007 18:24)

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Ta krabice se mně hafo líbí, ty podsvícený poťáky vypadají krutě. Na něco takového se chystám pro můj nový zes, Feronu mám blízko a soustruh doma smile

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Nebylo... Budu si na aktivní bedny nechávat dělat zadní stěny (656x352mm) z 2,5mm Al - díry, elox, potisk a měl bych se dostat do tisícovky.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Jestli uvažuješ ten plech současně i jako chladič, tak ta síla je malá. Měl bys použít spíše čtyřku...

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Nemáte někdo náhodou zkušenosti s tady už zmíněnou firmou audium.sk ? Líbí se mi ta jejich krabka, tak jsem tam napsal už dva mejly a pořád žádná odezva sad
Sorry za mírný offtopic...

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Zkušenosti má dost lidí, ale třeba mengel252 by s nimi mohl být v kontaktu. smile

Možná i Czech_Chuck.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

No vím že mangel je s nimi asi v kontaktu, když tady za ně jakoby píše. Bohužel má jako email právě ten email, na který jsem psal a nic nedostal sad
Na Czech_Chuck se podívám, dík za typ.

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Zavolej mengelovi. Mengel252=audium.sk Telefon je na webu. Máš to za pár minut vyřešené a ta dvacka za to stojí, ne?

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Jirik
denne odpovedam na maily cca hodinku, na viac mi vacsinou nezostava cas. Ludia, prosim Vas, piste aj svoje tečlefonne cisla. Ked je potrebna zlozitejsia odpoved, ja radsej zavolam a vybavim to za 5 min. ked to pisem, tak sa stava, ze drzha strana nepochopi presne, co chcem povedat, alebo ja nepochopim, co zakaznik potrebuje, ked mam cislo, zavolam a vyjasnime si to hned. budem sa snazit odpovedat ti co najskor, Jirik. za meskanie sa ospravedlnujem.

SRY ZA OT

Příspěvky [61 až 80 z 148]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 8 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£