Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Ostatní technika » denon DCD-735 výmena laser.optiky

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [18]

(upravil mechanik 2. 1. 2008 12:14)

Téma: denon DCD-735 výmena laser.optiky

Je normálne aby cd prehrávač od výroby nebral napalované CD majtel to tvrdí :| typ CD prehrávača zistím najneskôr o hodinu a pol ho budem mať doma cena-500sk yikes iba to ma trochu líka smile

nedá sa kúpiť,zohnať nová optika je to DCD-735,Frank...:lol:

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

Urcite sa da, skus napisat aku tam mas.

(upravil mechanik 27. 12. 2007 22:16)

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

typ KSS-213B,potenciometrom som hýbal nepomohlo aj som čistil šošovku.Kde to u nás vôbec kúpim?? sad

(upravil Hop377 27. 12. 2007 22:08)

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

www.nedis.sk www.avelmak.sk
Necita ti to vobec nic? Pretoze niektore prehravace fakt necitali napalovane CD uz od vyroby.

(upravil mechanik 28. 12. 2007 12:59)

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

no ono to nečíta už ani originály z ukrajiny lol ked to napalovené nebude čítať ani potom tak sa do toho nepúštam.NEMA NIEKTO Z VAS TENTO CD PREHRAVAC DOMA,BERIE NAPALOVANE??
a ešte jedna vec jeden kanal chrčí vždy a druhý podla vybudenia hudby a hrá tichšie,je to chyba tiež laserovej jednotky??

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

Dost pravděpodobně je ten dar přítele Lasera v prdeli. To chrčení může být marný pokus o interpolaci nepoužitelnýho signálu.

Web

(upravil Hop377 27. 12. 2007 23:20)

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

To asi nebude laserom, skor by som hladal chybu inde, napr. skontrolovat vystupne filtre a budice. mozno sa uz niekto pokusal tocit vsetkym moznym a okrem ineho rozbabbral aj symetriu vystupu.

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

robil to zosilovač mal som zlý vstup lol Takže už iba zistič či to aj nové berie väčšinu napálených a vymeniť optiku smile

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

A kurva smile Tak lehká netrefa smile

U mně to bylo laserem... noname CD přehrávač z let osmdesátých.

Web

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

Je to ta mašina staré verze, má tam dost daleko od sebe na placáku PCM60 a u každého z nich trimr, a na boku měděné perka, co se opírají o boční plech ? Jestli je to tahle verze, tak tam bývala snad nějaká optika, trochu odlišná od KSS213. Ale po seřízení v tom kolegovi dost dobře funguje mechanika Velocity.
Dá se u toho prý překopáním zemí a napájení na té desce s převodníky dost vylepšit smetí na výstupu, ale nezkoušel jsem to.

Web

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

Ja ho mám doma - DCD-735
a napaľované cd-čka číta v pohode, akurát niektoré podľa nálady vezme tak na 2-3 pokus,
ale ináč ide bez problémov. Má trochu ostrý a suchý zvuk, ale za 500 v pohode ... smile

Web

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

Kámoš ho kupoval v akci za 6990,- před lety...

Web

(upravil mechanik 29. 12. 2007 19:22)

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

No tak to mám radosť smile objednám tú optiku smile o proti tomu na čom som počúval je to velký pokrok,menej uhuhnané hučivé a viac detailov...

optiku som už cez internet objednal smile z avelmak.sk tak som zvedavý smile a CD prehrávač som už kúpil za 400sk smile

(upravil mechanik 2. 1. 2008 11:41)

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

firmu musim pochváliť balíček prišiel smile

Návod:niektoré optiky majú kôli ochrane pred poškodením elektrostatickým výbojom skratovaciu prepojku (kvapka cinu).Po namontovaní optiky je potrebné prepojku odsať! V opačnom prípade NEBUDE OPTIKA FUNGOVAT! a máte k tomu krásne obrázky smile kde je ten bod s cínom aj uzemnenú ruku cez 1megaohm lol
                                          TO MI NIKTO NEPOVEDAL lol
už vidím tú kvapku cínu ale bojím sa jú odsáť lol,a kladiem si otázku zašla tá stará (už mi nejde) kôli stat.elektrine ked som ju vymontovával?

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

Mám dcd735 už hodně dlouho mechanika občas odešla . Tu kapku cínu se neboj odsát. je to tak.
pálenice čte v pohodě. Je to vhodnej player na woetuning vyplatí se zlepšit napájení a hodiny. dnes ho používám jako transport.
Jo a ta optika je nejlepší přímo orig sony (má mosazný vodící pouzdra ) zatímco noname jsou plastový. Ta noname optika odešla do dvou let znovu ta sony je tam vesele už třetím rokem.

(upravil mechanik 2. 1. 2008 12:34)

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

dík za odpoved smile a bol si uzemnený?dať preč ten cin môžem aj trafopajkov?nič iné nemám sad

zatial to urobím z touto ked skoro odíde kúpim tú od SONY ale sú to dosť flákači tak optika od sony pár SMD od sony...

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

dělal jsem to tak že jsem to líznul pistolí nijak jsem to neřešil

(upravil mechanik 22. 1. 2009 19:34)

Re: denon DCD-735 výmena laser.optiky

a čo to je tá pištol?trafofájka?

s NE555 som to robil bez uzemnenia a všetkého ale ten stál zhruba 15sk a toto ma stálo 475sk tak sa račej uzemním,istota wink o hormozvod susedného domu mám to pred oknom lol

                                                       Už to ide dakujem všetkým smile

Příspěvky [18]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Ostatní technika » denon DCD-735 výmena laser.optiky

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£