Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » otázka na mengela

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [14]

Téma: otázka na mengela

výhybka dosla,ale mám problém zo zapojením,môžeš mi to vysvetliť?
+B(šípka dovnútra)
+T(šípka dovnútra)
-B(šípka smerom von)
+B(šípka smerom von)
-T(šípka smerom von)
+T(šípka smerom von)

(upravil mengel252 25. 12. 2007 6:35)

Re: otázka na mengela

dovnútra - in / vstup
von - out / výstup
B- bass
T - tweeter

EDIT / pokojne volaj, ak treba

Re: otázka na mengela

dík jedna už hrá smilečoskoro bude aj dalšia

Re: otázka na mengela

takhle sem ti to taky říkal smile

Web

(upravil mechanik 25. 12. 2007 18:08)

Re: otázka na mengela

No tak som to aj skúšal,ale mengel to mal urobené ked som dobre pochopil na 4 linku na vstupe  alebo na výstupe výhybky už si nepamätám.Potom som to podla inštrukcií ešte musel poprepájať aby to fungovalo aj na 2 linku. smile
Jednoduch som musel ešte spojiť štiri plošinky do dvoch.

Re: otázka na mengela

To aby si mohol spraviť biwiring...

Web

Re: otázka na mengela

ono sa to dá spraviť rozne niekedy to lezie už do terminálu zjednotené napr. v prípojkách niekedy sa to spája v reprobedniach na termináloch a niekedy až vo výhybkách a to som nevedel smile

Re: otázka na mengela

I ja mam otazku na mengela:
Kolko u vas vyjde odladenie vyhybky?
Deliace kmitocty uz su navrhnute, treba tam dorobit kompenzacie a pripadne upravit hodnoty suciastok na delickach.
V LSP velmi robit neviem, Akabak toboz, namerat to nemam vobec ako. Robil som to podla ucebnic a jednoduchych programov, ktore navrhuju suciastky.

Som z MI; mozem doniest aj menice, ak treba premerat. Avsak myslim, ze Seas a Peerless v datasheetoch neklamu. (?)

Re: otázka na mengela

Komar
Napíš do maila presne, o čo oby malo ísť, niekedy v januári sa môžeme dohodnúť. Je to podľa nejakého projektu, alebo vlastný projekt? do mailu daj číslo pre prípad, že bude potrebné upresnenie. Najprv to odsimulujeme, uvidíme...

Re: otázka na mengela

Dotaz na Mengela ( nechci zakládat nové vlkno, když už to tu je) - Už sem ti minulý měsíc (rok) psal ohledně PRESTO CENTER MK2 a PRODIGI CENTER, ale žádná odpověď. Máte k těmto projektům nákresy a schémata? Ptám se proto, že na webu máte špatné odkazy.

Web

Re: otázka na mengela

VOX
Pokúšal so sa to nájsť, preto to tak trvalo - bohužiaľ, výkresy sa mi nepodarilo nájsť. Mám len text, ale ten máš aj ty. Je mi ľúto

Re: otázka na mengela

No to teda nemám radost, kdo to teda navrhoval? Je to uveřejněné jenom na českých a slovenských stránkách, na zbytku světa to zveřejněné není. Myslíš, že má cenu psát do německa?

Web

Re: otázka na mengela

Mengel252
vies zohnat aj tie Monacor?
ide o tieto 4ks Monacor SP-6/100PRO, 2ks SPH-210, 1ks SPH-165 a mozno tiez SPH-250TC

Re: otázka na mengela

Komar
Viem ich zohnať, samozrejme. ALe prečo to riešime verejne a nie v maili?
SP-6/100PRO - 1.489
SPH-210 - 1.254
SPH-165 - 1.082
SPH-250TC - 2.109
Ak chces zľavu, volaj, alebo napis mail.

VOX
Nie som si istý, ale možno to navrhoval Mr. Rochelt. A možno niekto iný. Mylsím, že do Nemecka písať cenu nemá.
A kde je vlastne problém? Ak vo výhybke, tú navrhneme...

Příspěvky [14]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » otázka na mengela

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£