Téma: H2O palivo

je toto vůbec reálné?
http://www.h2o-energia.wz.cz/str/index.php

Web

Re: H2O palivo

To si raději přečti stránky Judr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryka Laholy, ty jsou k realitě blíže.

Web

Re: H2O palivo

Aj keby to bolo realne, tak akykolvek typ paliva by zdvihol ceny zakladneho produktu. Kolko by potom asi stala voda? Podla mna minimalne tolko co stoji dnes benzin. Vid ceny potrvin akonahle sa zacali pouzivat primesy z rastlinnych produktov do paliv.

Re: H2O palivo

Tohle ekonocicky nesedi. Vody je vsude dost. To, ze platis dobrovolne za pohodli vody z kohoutku nebo vody balene je tvoje vec. smile Pokud vim, tak beznin nam tu v rakach netece. smile

(upravil Hop377 6. 12. 2007 12:31)

Re: H2O palivo

Vody nieje az tak moc. A hlavne ked sa zacne vyuzivat ako palivo tak vsetky pramene budu ohradene ostnaty dratom a budes aj za vodu tvrdo platit.
EDIT: A moze sa stat, ze vam potom uz v Rakach ziadny potok nepotecie, lebo bude sprivatizovany za natlaceny do cisterien. wink

Re: H2O palivo

Ano... ona je to sice pitominka, ale nějak se musí davu trotlů zdůvodnit, proč z každého litru vody k jakémukoliv použití platit 14Kč silniční daně a 4Kč DPH. Kexík je vlastně tajný agent Bruselu lol

Web

Re: H2O palivo

Jéje.. snad to není ten kexik z electrozone.cz , který se mi zdá jako rozumnej chlap smile a taky mluví slovensky...

Web

(upravil iMartin 6. 12. 2007 18:31)

Re: H2O palivo

Moc tomu nerozumim, ale nad timhle procesem jsem nedávno přemejšlel a přišlo mi to divný.

Tam bude podle mě zádrhel v tom, že k rozložení H2O je potřeba stejná energie jaká se z ní potom dá získat.

Jinak by to bylo fakt perpetuum mobile.

Ale jestli na to má někdo patent ..

Mimochodem, pokud je využití voda jako paliva reálný, proč ji pořád doplňovat, když výsledek hoření vodíku a kyslíku je zase voda?

Jo a Hope377, jseš až moc pesimistickej.
Voda, ať už sladká nebo slaná, se nedá zamknout, zrovna tak vzduch. Zamknout se daj leda tak lidi.

(upravil Glatz 6. 12. 2007 19:01)

Re: H2O palivo

Sendy: Kdo je sakra Henryk Lahola? Titulů jak ... Nějaký biskup či co? Hrubým přejetím očima po textu jsem nic k tématu nenašel a bláboly o něm jsem fakt nečel protože mě pámbíčkaření fakt nebere. Nebo je to všechno sranda typu Cimrman?
citace krátké líčení cesty za přítelem v úplně nové Felicii v roce 2007:
"Henryk Lahola s radostí usedl za volant, opásal se ochranným pásem, uvedl motor do chodu a současně i zapnul světla. Podíval se na kontrolky a vzápětí nastartoval. Kontrolka mazání motoru i kontrolka dobíjení elektrického akumulátoru zhasly, motor klapal úplně pravidelně jako hodinky. Pak se Henryk Lahola v pohodě opřel do křesla, zařadil první rychlostní stupeň, odbrzdil ruční brzdu, zapnul blinker, podíval se s radostí do úplně čistého zpětného zrcátka a hned v zápětí se rozjel. Nová Felicie se rozjela dokonce i bez plynu! Stačilo pouze uvolnit spojku do bodu záběru – no prostě nádhera!! Trochu plynu ale Henryk Lahola přece jen raději přidal. Nádherná Felicie se rozjela a Henryk Lahola zařadil hned druhý převodový stupeň a pak zrychlil na čtyřicítku aby mohl zařadit trojku. Při jízdě Babicemi se omezil na čtyřicítku, aby s čistým svědomím mohl mít zařazen třetí převodový stupeň. Blízko u hranice obce zrychlil na padesátku a za touto dopravní značkou "mimo obec" hned zrychlil na 60-ti kilometrovou rychlost a zařadil čtvrtý převodový stupeň. Pak opět akceleroval na osmdesátku aby mohl zařadit i pátý převodový stupeň. Osmdesátka je symptomatická svým typickým tichým pískotem odporu vzduchu a řidič ji bezpečně pozná i bez pohledu na tachometr. Jet osmdesátkou plně stačí, aby mohla zůstat zařazena pětka. Zahlédne-li se v dáli značka začátku obce třeba zpomalit na padesát, vyhodit na "neutrál" a pak zařadit trojku. Řadilo se velice lehce, téměř to tam samo skákalo! Později ale Henryk Lahola jen podřazoval pouze na čtyřku a i přes území obce jel padesátkou se zařazeným čtvrtým rychlostním stupněm! A Felicie to plně akceptovala a nedělala absolutně nijaké problémy."
mě to vtipné nepřijde.

A pro všechn ostatní: nikdo tady nemluví o nahrazení benzínu. ani v článku se to nepíše, tak nevím kde jste to zase vycucali. mluví se jen a pouze o obohacení směsi o tuto látku. nemyslím si že by to měla být až taková pitomost. ale zvyknul jsem si že tady se všechno nejprve odsoudí a až potom se začne o tom přemýšlet.

Web

Re: H2O palivo

To sis dovolil moc, citovat bez dovolení slova samotného JUDr.etc etc H.L., krom pekla tě stihne nějaká žaloba smile Ale zrovna jsi našel text, který dává smysl, jiné jsou lepší, a pěkné jsou fotografie a komentář k nim. Názor si udělej sám...

Ale k tématu - bohužel existují poměrně ucelené soustavy přírodních zákonů (ať jde o fyziku, chemii atd.) a máloco se jim vymyká. Třeba se najde nějaký další Einstein, Maxwell, Newton a vymyslí něco jiného, a doplní lidské poznání. Nelze to vyloučit. Ovšem "jevy" v tomto vláknu zmiňované evokují představu alchymisty s kladivem a lupou, který rozbíjí atom....

Web

Re: H2O palivo

A jak mi zabrání abych jezdil na děšťovku? big_smile

Re: H2O palivo

Kašli na to, nějaká dešťovka, ochoč si raději hlemýždě lol Nebo se vyuč jogínskému létání a nebudeš potřebovat jezdit.

Web

Re: H2O palivo

pardon za OT:
mistr Henryk Lahola je výživnej řízek vím o něm.. u mě v žebříčku hitparády již delší dobu bojuje s veleznámým guru Radkem Hulánem lol

Není co dodávat...

Re: H2O palivo

Nebojte se, vody bude dostatek! Sovětští vědci už na tom pracují lol
http://images1.wikia.nocookie.net/necyklopedie/images/3/34/Tap-backwards.gif

Web

Re: H2O palivo

vaše nápady s ochočováním hlemýždě a učením létání jsou pořád sto let před opicema. teď je v módě cestovat teleportem. smile

Web

Re: H2O palivo

A prodává to už někdo? Nedivil bych se... Když jsem tuhle viděl v tramvaji plakát, který nabízel jako vánoční dárek certifikát o vlastnictví pozemku na měsíci... není to náhodou nezákonné? Mám takový pocit, že podle jakési mezinárodní smlouvy o vesmíru je vlastnický nárok na vesmírné těleso vyloučen... no ale nekupto, když to stojí jen litr smile

Re: H2O palivo

Pozemek na Měsíci koupil kamarád rodičům k výročí.

Web

Re: H2O palivo

http://www.uzijsito.cz/POZEMEK-NA-M%C4% … 15-49.html

Re: H2O palivo

Katka
Autor: anonym
Vloženo: 5.12.2007, 20:13

Dobry den. Zajimalo by me jestli muzu nesouhlasit s tim, aby na mem pozemku pristavlay sondy a odebiraly z meho pozemku vzorky pudy...Jeslti me budou muset zadat o povoleni.dekuji

Katka se trefila do cerneho... pozemek na mesici je na prd smile

Web

Re: H2O palivo

To víš, taky by mě při tom lunárním provozu sralo, že mi po pozemku jezdí bagry z NASA a dupou astronauti... měli by to prodávat i s oplocením.