Téma: Analog Devices versus Mouser Electronics

Dnes jsem si objednával součástky z Mousera přes zástupce Mausel u nás v ČR. Přišel mi e-mail se zprávou že mi nemohou dodat určitou součástku.

"V prilohe najdete jej potvrdenie – avsak bez polozky AD8021ARZ-REEL. Tu Vam bohuzial nevieme dodat. Je to vyrobca Analog Devices – tento vyrobca zaviedol restrikcie a nam ako distributorovi ich komponenty nedoda. Dodava len konecnym uzivatelom. Dakujem za pochopenie."

Tohle fakt nechápu. Přitom Mouser má těch švábů na skladě 4.500 kusů a ani žádné upozornění, že by je nemohl posílat. Bohužel už mi nikdo v Praze nezvedal telefon, protože jim skončila pracovní doba.
Víte o tomhle někdo?

Re: Analog Devices versus Mouser Electronics

Vypadá to tak že domorobo skončí,a zůstane jen možnost zakoupit  hotový produkt.

Re: Analog Devices versus Mouser Electronics

Nevím co mají mezi sebou za neshody. Kdyby aspoň vyvěsili nějaké info na stránkách, ale nic. Objednal jsem to u TME.

Re: Analog Devices versus Mouser Electronics

Analog vyhlásil "embargo" (asi kvůli rusku).
Zkuste dotaz na Mouser.cz.

Re: Analog Devices versus Mouser Electronics

Kvůli Rusku určitě ne. Já už pár let třeba musím do objednávky psát, že součástky používám jen pro vlastní potřebu. To zase chtěl a stále chce Texas Instrumets.

Přišla odpověď z Mausel.

"Ano Mouser ich ma skladom, ale doda ich iba konecnym uzivatelom / vyrobcom.
Analog zakazal predaj dalsim distributorom, cize Mouser nam nesmie dodat ich komponenty."

Z toho mi vychází, že musím objednat přímo u Mousera a ne přes jejich zástupce pro východní Evropu. To je fuk, už jsem si to zařídil jinak.

Re: Analog Devices versus Mouser Electronics

Mouser má limit 150E pak je pošta zadara a bez dalších nákladů.

Není co dodávat...