Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » bzučí mi receiver

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [20]

Téma: bzučí mi receiver

prosím o radu,najednou mi zacal bzucet receiver, bzuci to i kdyz je vsechno odpojene(zapojene jen repro). nezavisle na zesileni to bzuci proste pri vsem. Dik za radu

Re: bzučí mi receiver

Vypni ho a bzučet nebude. Když chceš, aby nebzučel i při zapnutí, odvez ho do servisu.

Re: bzučí mi receiver

Pokud to není blbým hulením, nebo Ti nebzučí v klacku, tak poslechni Franka.

Web

Re: bzučí mi receiver

Třeba tam je moucha smile No ale takhle ti nikdo neporadí, to je totiž dost široký pojem. Měřil jsi na tom něco?

Re: bzučí mi receiver

Co sem dát aspoň nějaké foto toho risívru? A co je to vůbec za značku kurva?

Re: bzučí mi receiver

Jo chlapi ono to nebzučí ani tak v tom receiveru jak reprakach...takovi piskani jako kdyby odesla nejaka soucastka...

Re: bzučí mi receiver

nemyslel jsem bzuceni primo v receiveru... mam stary dobry kousek sony gx70es

(upravil little 4. 12. 2007 20:49)

Re: bzučí mi receiver

Hmm, to je potom těžký...Zkoušel jsi úplně odpojit signál a nechat zapojeny pouze reproduktory? Co takhle zkusit dát hlasitost na nejnižší úroveň?

Re: bzučí mi receiver

vse odpojeno,kdyz zeslabuju a zesiluju tak to piskani je stejne hlasity...ale jinak vse funguje-bude to asi nejaka soucastka.

Re: bzučí mi receiver

Jestli to bzučí i v littlově konfiguraci, zabal to a odešli na opravu, viz Frank #2, není to triviální oprava.

Web

Re: bzučí mi receiver

kuwa ja tomu nerozumim sem jen vyuceny slaboproudar-jaka littlova konfigurace?

(upravil little 4. 12. 2007 20:58)

Re: bzučí mi receiver

Hehe, tím je myšleno to, co jsi právě udělal: Nechal zapojené reproduktory, odpojil signál, dal hlasitost na nejnižší úroveň. Opamp ti radí dobře, zabal to a odešli to sinclairovi, ten se o to určitě postará... smile

EDIT: Littlova věta, littlův zákon...hmm to zní dobře. cool

Re: bzučí mi receiver

no dobra-jak muzu kontaktovat sinclaira ? ses tu?... podle me odeslo neco v koncaku... ale nevim no.

Re: bzučí mi receiver

http://aldax.cz/ a kontakty.

Re: bzučí mi receiver

tak jo diky za radu... jo a co rikas na denon avr 1905- mam v planu si ho poridit...

Re: bzučí mi receiver

Tento: http://www.hifibazar.cz/detail.asp?id=894 ?

Re: bzučí mi receiver

jo jo uz sem mel objednany ten cerny ale nekdo mi ho vyfoukl...jsem zvedavy kde ho sezenu za 7000...

Re: bzučí mi receiver

Teda vyučený slaboproudař a on tomu nerozumí. A co mám říkat já jako strojař. :|

Re: bzučí mi receiver

Jo, jsem tu. Kontakt Ti dám na mailu lemal@volny.cz.

Web

Re: bzučí mi receiver

Snad to nebude kontakt přímo do nosu nebo do čelisti smile

Příspěvky [20]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » bzučí mi receiver

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£