Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Pavel Dudek

  Stránky: 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 60]

Téma: Pavel Dudek

Dnes se ke mně donesla velmi smutná zpráva, Pavel Dudek nás nadobro opustil sad . Snad mu to tam nahoře bude hrát k jeho spokojenosti. Upřímnou soustrast rodině.

Re: Pavel Dudek

Škoda člověka, budu vzpomínat.

Re: Pavel Dudek

To je mi moc líto.Upřímnou soustrast rodině.

Re: Pavel Dudek

Tak to mě mrzí. Upřímnou soustrast.

Re: Pavel Dudek

Škoda skutečného machra, jeho přínos pro radioamatérství v Česku i Slovensku byl obrovský.
Upřímnou soustrast jeho bližním.
Než jsem si coby začínající radioamatér přečetl jeho články Moderní tranzistorové zesilovače (AR1991), vlastně jsem o zesilovačích skoro nic nevěděl, dodnes z toho čerpám. Pár věcí "z jeho kuchyně" jsem si i postavil, kdykoliv je zapnu, určitě se mi autor vybaví.
Tak, jak to mám s věcmi (bednami) od Huberta Mašína, dalšího zesnulého velikého mága akustiky.

Re: Pavel Dudek

No, --- a náš malý český hifi svět je zas o akord chudší, připíjím na jeho poslední cestu a ať je mu v nebi fajn.

Re: Pavel Dudek

yikes

Re: Pavel Dudek

sad

Re: Pavel Dudek

Kazzatel... Ach jo.

Re: Pavel Dudek

Upřímnou soustrast rodině sad

(upravil reeb 16. 6. 2023 19:58)

Re: Pavel Dudek

Uff
Smutne sad

Umrel dnes, ve veku 73let.

Web

Re: Pavel Dudek

Pavel Dudek byl beze sporu člověk, který zanechal nesmazatelnou stopu mezi Československými a potažmo Českými hifi a audio bastlýři. Jeho zesilovače DPA se stali pojmem ve zdejší hifi a highend komunitě a ikdyž jsem s jeho názory, který poslední dobou psal nesouhlasil, bude mi chybět. Odešla velká osobnost HIFi. Odpočívej v pokoji Pavle.

Re: Pavel Dudek

Och joj...úprimnú sústrasť najbližším.
Budeme ešte dlho spomínať.
DPA znamenali a vlastne znamenajú jednu celú éru a krásne symetrickú.

https://sjostromaudio.com/dudek_pics/dpa222_overview.jpg
,

(upravil Peter_spx 16. 6. 2023 19:43)

Re: Pavel Dudek

Smutne,Uprimnu sustrast rodine.

Re: Pavel Dudek

Tak to mě taky mrzí.

Re: Pavel Dudek

Uprimnu sustras

(upravil dawsoo 16. 6. 2023 21:28)

Re: Pavel Dudek

Pavel na tom nebyl poslední dobou už moc dobře ,mluvil jsem teď asi 3h s Kamarádem který mi to volal a který k němu do poslední chvíle pravidelně chodil.

Budeš Pavle s těma svejma, alespoň za mě nejlepšíma, dnes už v komunitě zlidovělejma hláškama a výraznou osobností nejen mě ale i hodně dalším lidem fakt moc chybět,pozdravuj tam nahoře velkého Bohouše. Československý hifi už nebude stejný. sad

Není co dodávat...

(upravil stiglitz 16. 6. 2023 21:59)

Re: Pavel Dudek

Když jsi zmínil Bohouše...
https://www.facebook.com/groups/folkova … 802267684/

Re: Pavel Dudek

Vše už tu bylo napsáno... I když jsem ho osobně neznal, obdivoval jsem jeho vědomosti a přínos zdejší komunitě. Přidávám se ke kondolenci...

Re: Pavel Dudek

Rovnako ako všetkým je mi to ľúto,  úprimnú sústrasť...
Takých ako bol on je už len hŕstka...

Příspěvky [1 až 20 z 60]

  Stránky: 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Pavel Dudek

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£