(upravil mechanik 8. 3. 2023 4:06)

Téma: Funguje vám dobre web mouseru?

Zaujímalo by ma či sa vám dobre načítava web mouseru. Ja som pri filtrovaní súčiastok vždy musel dávať pri každom kroku 3x refresh aby sa to načítalo. Políčko označovania pre výber filtrov často tiež akosi nefungovalo. Tak isto som to riešil na 3x. Dokonca občas mi to ani nechcelo ukázať historiu objednávok. Tiež som to načítaval na 3x. No a to čakanie či sa to načíta alebo nie trvá možno 5 sekund takže dostiahnuť nejaku objednávku do konca je peklo. Dnes mi to nenačítava ani na 5x a často to vypíše nejaku chybu a musím sa vrátiť o krok späť... Pripadám si ako na školských PC v roku 2005 v učebni kde mali nejake vyradené PC s windows 95 a procesorom 200MHz...

Rýchlosť internetu mám len asi 0,9mb/s ale bežne všetko funguje a na YT prehrám v pohode FHD video.

Som jediný komu ten web beží tak katastrofálne?


"An unexpected error has occurred.

Have a question? Please visit the Help Centre.
For questions about a specific order, please log in to your account.

If you encounter further problems, please contact us on 800-346-6873 or email help@mouser.com."


"No Results Found.
Try modifying your search term below or visit our Help Centre."

(upravil tatko Tom 8. 3. 2023 11:11)

Re: Funguje vám dobre web mouseru?

mouser.sk ... ?
Mne normálne reaguje, hneď

Re: Funguje vám dobre web mouseru?

Filtry fungují mormálně, okamžitě po výběru hodnoty se projeví, žádný refresh není potřeba. Na mouser.sk přes Firefox.

Web

Re: Funguje vám dobre web mouseru?

Všetko OK, Firefox 64bit verzia ... skús v prehliadači vymazať históriu a reštart prehliadača do základných nastavení..

Re: Funguje vám dobre web mouseru?

mě funguje taky normálně ,zkus jinej prohlížeč nebo vyčisti cache ...

Není co dodávat...

(upravil 8. 3. 2023 23:20)

Re: Funguje vám dobre web mouseru?

Ďakujem, skúsim iný prehliadač, divné.

Skúsil som Chrome a beží to v pohode. V opere mám otvorených 365 záložiek. Čo bežne nevadí, niesu aktívne, iba si to cucne 10-20GB RAM big_smile Mouser je jediný čo mi z nejakeho dôvodu nebežal...

Re: Funguje vám dobre web mouseru?

Zkoušel jsem teda také, a i u mě je Mouser naprosto ok. Někdy je to opravdu problém mezi nebem a zemí..

Trochu OT, ale já třeba řešil proč mě na 2 různých NTB neustále přepíná youtube na nižší kvalitu obrazu. Pustím ať už 4K nebo FullHD a občas to po cca. 20 vteřinách postupně přepíná na nižší a nižší rozlišení, až to skončí na tom nejmenším možném. No dělal mě to někdy i Netflix, že mě to nešlo rozhodně ve FullHD. Stačilo prohlížeč shodit, znova spustit a nějakou dobu byl zas klid.
Jeden NTB Win7 (intel), druhý Win10 (AMD). Na obou jsem používal Chrome, vše ostatní naprosto bez problémů. Nepřišel jsem vůbec na nic.
Ale jak jsem přešel na jiný prohlížeč, v mém případě 64bit firefox, tak je po problému..