Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » USB zvuková karta

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

(upravil Kronos 17. 11. 2007 18:03)

Téma: USB zvuková karta

Mám problém, mám zvukovou kartu v notebooku integrovanou, ATI SB450 -High Definition Audio Controller. Nejde mi ani o zvuk spíš to že z karty ozývají krátké cca 1-2 sekundové tony o frekvenci cca 13-15Khz Vůbec nevím jak se toho zbavit, je to dost nepříjemné. Tak proto si chci koupit jinou,a ptám se má někdo otestovanou některkou z karet? Říkám nejde ani tak o zvuk spíš aby nedělala neplechu, aby nějak moc nešuměla nebo nepískala. Přesto i ta karta v ceně kolem 1000kč bude na tom se zvukem lépe než ta moje.  Mimochodem Aparatůrou to není, zkoušel jsem 2 různé zesilovače a několik měničů.
Jediné co potřebuji je výstup stereo. Nic jiného optika atd. ne.

http://www.vilasek.com/index.php?idzbozi=1213
http://www.bestobchod.cz/product.php?pr … amp;cat=32

Re: USB zvuková karta

Já si myslím že to stará, ohraná písnička - průnik rušení ze spínanýho zdroje do audiovýstupů.

Nějakou externí kartu USB tady doporučovali, tuším Tapco USB link nebo tak. Já měl před 2 lety Creative Audigy 2 NX, taky byla pohodová nejen nulovým rušením ale i použitelným zvukem. Teď mám Terratec Phase24 FireWire za nějakých 6000 a chrochtám si blahem smile

Web

(upravil Kronos 17. 11. 2007 20:44)

Re: USB zvuková karta

Hm dík za vysvětlení, takže to USB by to mělo vyřešit jo ? No já nepotřebuju zvukovku za 6000 když mám vedle aparát za mnohonásobek  ceny mého notebooku. Já na notebooku občas poslouchám a to pískání je nepřijemné hlavně když nic neposlouchám a stále vypínat a zapínat zvuk to fakt ne. Navíc můj ntb nema FW

Re: USB zvuková karta

Slušná USB karta bude mít dobře filtrovaný napájení a velmi pravděpodobně budeš mít klid.

Web

Re: USB zvuková karta

Mal som tento problém tiež. Len to pískanie nebolo až tak silné. Teraz mám CREATIVE USB sound blaster a je žiadne rušenie nieje. Proti vstavanej karte v NTB je aj zvuk oveľa lepší.

Web

Re: USB zvuková karta

Ano, proti vestavěný kartě je i SoundBastl krok správným směrem smile

Web

Re: USB zvuková karta

Jj, to som fakt nečakal. Neviem si predstaviť ako hrá karta za 6 litrov.

Web

(upravil opamp 17. 11. 2007 21:57)

Re: USB zvuková karta

Nevíš o ní smile Prostě posloucháš muziku a neřešíš, jaký to má basy, středy, výšky, sykavky, šum, brum smile

A ta muzika má "šťávu".

Web

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » USB zvuková karta

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£