(upravil Bubacek077 5. 11. 2007 21:29)

Téma: Ovladače na SB Live! 5.1

Zdravím,

nemáte někdo doma originál CD s ovladači od této zvukovky?

EDIT: s Windows ovladačema funguje špatně a ovladače na creative.com jí vůbec nenajdou.

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

Mám. pokud to neseženeš jinak,tak ti to zítra postnu na Edisk nebo někam jinam. Teď už to nestihnu najít. Jdu na noční sad

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

To bys byl moc hodný!! Kdyžtak pak postni adresu, nebo se domluvíme přes ICQ (157377742)

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

Mám drivery od origo SB Live! 5.1, můžu to natlačit večer na FTP. Jsou hodně špatně k sehnání a s jinými drivery ta karta funguje divně, třeba bez Surround Mixeru nebo EAX console.
Kompletní obsah CD má asi 200MB, na požádání uploadnu.

Web

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

To CD bych tu našel taky, ale proč to? Když jsem měl Livko, tak mnohem lepší volba byly kX drivery.

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

Jestli se můžu přidat, tak bych taky rád uvítal původní originální CD. Žádný ovladače mi nejdou, vždy to chce nějaký původní, základní.

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

To Bubacek
mám origoš CD,je tam i český návod v PDF,surround mixer na zapínání digitálního výstupua další ...........jsem z Prahy

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

super, mohl bys mi to CD vypálit? Lachim mi to poslal (díky) ale jen instalačku driverů, mě šlo o celé CD...každopádně mi to ale fungovalo smile

Live Driver Pack http://www.sendspace.com/file/irrxf2

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

jo,mužu,kdyžtak mi brnkni na 604655964

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

zdar, ja bych to taky potreboval, nejaky ovladace mam ale muzu nastavit jen 4kanaly a tot vse. snad jen nemam 4kanalovu zvukarnu. big_smile

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

na origo stránkách SB nejsou?

Web

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

Ne, jen upgready. Které ovšem potřebují základ

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

Tlačím to na FTP... snad k večeru hodím link.

Web

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

dobře Bobře...

(upravil Thales 8. 11. 2007 22:16)

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

A proč nepoužiješ KX drovers které jsou kvalitnější a fungují i s OEM Creative zvukovkama třeba od Dellu které s Creative ovladači skutečně nefungují - ovladač je nenajde. mají jednu jedinou chybu - neumí EAX ale pokud nejsi pařan a máš to hlavně na poslech tak to neva.

A ty ovladače ze stránek Creativu nepotřebují žádný základ! Fungují i samy o sobě. Vyzkoušeno.

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

KX drivery jsou super. Jen poněkud komplikovanější nastavování. Takovou dobu jsem tam nastavoval MIDI,aby mě hrála klaviatura se Sound Fontama který jsem chtěl a po restartu všecko v prdeli. Protože nejsem někdy doma a ten klavír hrajou hlavně děti,tak jsem se na to vybod a dal tam orig. drivery. Ale na ASIO je to KX  jediná možnost.

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

Mě by třeba zajímalo, jestli existuje nějaká jiná zvukovka, než Live!, která umí SoundFonty tak, jak umí i Live, a přitom byla cenově dostupná. (ASIO považuju za povinnost - ale v době ASIO4ALL to není problém)

Web

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

Jak to přesně myslíš Bobře s těmi soundfonty? I jiné zvukovky snad umí řešit soundfonty nebo jak si to myslel?

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

http://www.dj-bobr.net/storage/sblive51.rar
nakonec něco málo přes 300MB, nechám to tam dost dlouho na to, aby si to mohl stáhnout každý, kdo potřebuje.

Thales: no, takhle - potřebuju zvukovku, do které si naleju samply a pak u MIDI výstupu zní ty samply místo defaultních nástrojů. Jestli se to jmenuje Soundfont nebo nějak jinak, je mi jedno, ale chci, aby s tím fungovalo AnalogX Virtual Piano smile

Web

Re: Ovladače na SB Live! 5.1

Tak to snad nebude takový problém zařídit i u jiných zvukovek ne?