Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [16]

Téma: Project Cube

Čus všem chtěl jsem se podělit, na tohle jsem fakt čuměl!
http://projectcube2007.blogspot.com/

Re: Project Cube

jééé můj modul

Web

Re: Project Cube

Ten se s tím teda namrdal, blázen...ten reprák mi tou hliníkovou membránou silně připomíná jeden typ Magnatu, co už se nedělá. Už ani nevím, jak se ta potvora jmenovala...ty membrány praskaly.

Web

Re: Project Cube

vzhled je originální, ale nevim, jestli bych cpal reprák dolu když to je uzavřenka.

Web

Re: Project Cube

nema tam toho tlumeni nejak moc?

Re: Project Cube

Akorat na closed bednu smile

Re: Project Cube

ako vyzera to pekne len tak pre zaujimavost nie je kocka najblbsi tvar aky moze byt co sa tyka akustiky a stojatych vlneni?

Re: Project Cube

No je to originální a zajímavé ale mě se to fakt nelíbí.

Re: Project Cube

Do dětského pokoje super! Ale úměrně vynaložené námaze tam mohl dát důstojnější reprák.

Re: Project Cube

a me se nahodou takovyhle experimenty libi...po vzhledovy strance to ma semtam nejakej nedostatek,ale jinak bomba napad...sam bych si to do baraku nedal,ale napad uzasnej:)

Re: Project Cube

Ta vystuha je na to najlepsia, smile len neako moc poprepilovana?

Re: Project Cube

7tech. Doufám že jsi ten reproň slyšel. Má s ním subwoofer jeden známý co bydlí v LA, takže jsem ho slyšel. A nebýt to pojebaný poštovný tak drahý, tak hraje u mě doma taky.
Peace

Re: Project Cube

Ceni se napad a provedeni. Osazeni (repro a zes) jsou uz jen a jen volbou konstruktera. 226+LM3886. smile

Re: Project Cube

Ta ozvučnice, to je fakt masakr, hlavně ta práce s tím.

Re: Project Cube

Ja jsem si nejdriv myslel, ze je ti i plne funkcni jako originalni hlavolam. smile

Re: Project Cube

moc pekny, ale ty prace...

Příspěvky [16]

  Stránky: 1

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£