Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » sony str-de345

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 32 z 32]

Re: sony str-de345

Udělej si nandavací hmatník na poťák (no prostě to kolečko) a poťák udělej zapuštěný. Když odejdeš a vemeš si hmatník sebou nikdo poťákem neotočí. Může to maximálně vypnout.

Re: sony str-de345

Tak toto už hej... Poťák bude ALPS, ešte uchytenie vymyslieť. ale to je drobnosť. Dobre, takže budú stovečky a basta. Koniec OT.

Web

Re: sony str-de345

no, v prípade ochrany poťákom by som sa nebál tam dať premostiteľný odporový delič pre tichý posluch smile

Web

Re: sony str-de345

A ten bude na kľúčik, ako bolo uzamykanie klávesnice na starých kompoch... Mám, tak to tam dám.

Web

Re: sony str-de345

zaujímavý nápad, toto využitie ma nenapadlo smile:)

Web

Re: sony str-de345

Na terajšom zosilovači taký mám. Navàtal som namiesto 10 dier 11. Neviem ako sa mi to podarilo... Jednoducho nepozornosť. Mal tam byť 10 pásmový ekvalizér, tak čo s tou dierou? Tak som ho tam napral, vypínam ním napájanie koncáku. Nieje na sieťové napätie, takže nedá sa ním spínať 230V. Je to haluz, no... Každý keď to vidí sa len pýta načo to je.

Web

Re: sony str-de345

Mě takové využití napadlo ale pak jsem došel k názoru že s tím vyndavacím kolečkem od potu to bude lepší - dá se nastavit přesná hlasitost a jít pryč. Mechanicky to lze též vyřešit velice jednoduše. Mnohem jednodušeji než s klíčkem a třeba nějakým relátkem.
Kurpelm nemáš ten zámeček hnedka přímo v cestě napájení že ne? Přiznej se!

Re: sony str-de345

Mám ho v pluse napájania. Po usmernení a vyhladení. Na sieťové napätie by som ho nedával ani keby si nadomnou stál s puškou namierenou na hlavu. Hádam je to dobre, nie? Ďalšie relátko som nechcel dávať.

Web

Re: sony str-de345

v pluse napájania? neni to prechodový odpor naviac? /i keď presne netuším, ako je mechanicky riešený ten zámok/

Web

Re: sony str-de345

No je to prechoďák navyše. Vtedy som nemal čas tam bastliť relátko, ale teraz už nieje problém. Rozobraný som ten zámok nemal, úbytok som na ňom pri vybudení meral, a nebolo to nič strašné.

Web

Re: sony str-de345

Tobě 100mV při cca 15W výstupního výkonu přijde normální?

Re: sony str-de345

Prerobím a predám.

Web

Příspěvky [21 až 32 z 32]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » sony str-de345

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£