Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 6)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

RSS

Příspěvky [81 až 100 z 109]

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Zatím jsem ve fázi vývojového klidu:-) chci se zeptat jakým průměrem drátu natočit cívky pro basák?1.5mm?

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

To zjistis az podle simulace.

ruzne DIY repro

Web

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

toho se právě obávám,že se svýma schopnostma už toto nebu schopný absolvovat...:-)

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Tahle uvaha uz probehla na zacatku ne.

ruzne DIY repro

Web

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

myslíš cívky nebo moje schopnosti smile

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Spis to druhe. Nezacinam dokud nevim kdo to omeri.

ruzne DIY repro

Web

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

co už teď když je vlak rozjetý...maximálně to naladím na ucho to mám ještě dobré a poslouchat to budu jen já smile

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Obávám se že s tímto přístupem budou finance za relativně drahé měniče zbytečně vynaložené. Být tebou tak těch pár korun navíc do někoho kdo ti to změří a navrhne crossover investuju.

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

vite o někom ?jistě že to tak nenechám...:-)

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Zkus třeba Antonia, jestli by byl ochotný ti to spáchat... máš to k němu kousek. Ale určitě tu na foru bude víc lidí co to zvládnou (zkus hodit třeba vlákno do měření a uvidíš).

(upravil Kamca 8. 3. 2016 21:31)

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

dal jsem to tam dal,tak uvidíme smile dál to už fakt nedám....ale zajímal by mně výsledek moje ucho a vypočtena vyhybka smile

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Obecně vyhýbka podle ucha není dobrý nápad už jen z toho důvodu že u jejího návrhu nejde jen o stanovení nějakých děliček, a podle toho to postavit... je potřeba počítat s impedanční charakteristikou měničů, kompenzací citlivosti atd. Jde to dělat buď podle simulace (která samozřejmě musí být dostatečně přesná a správná) ale lepší je samozřejmě z přímo změřených dat. Přiznám se že v nějakých bližších detailech co do vyhýbky už taky tápu, tohle spíš jen pro hrubou představu proč vyhýbku na ucho ne... na ucho se dá nastavovat ještě dejmetomu aktivní systém, ale ani tam to nemusí být zcela spolehlivě správně. Víc ke konkrétnímu návrhu by ti určtiě víc řekl někdo povolanější.

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Je to věda smile díky Ondro!

(upravil Kamca 20. 3. 2016 18:09)

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Bedna hotová "už jen potáhnout"...

http://s16.postimg.cc/9mdb9nr0h/IMG_20160320_120932.jpg http://s18.postimg.cc/pfo247ek5/IMG_20160320_165343.jpg http://s12.postimg.cc/xv6if9lfd/IMG_20160320_165318.jpg

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

pěkně...jak nakonec dopadla vyhýbka... kdo ti jí měřil/navrhoval? a čím je to poháněné? smile To nahoře je nějaký vestavěný přehrávač?

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Vyhybka zatim nic jedu zatím na ucho snad se někdo najde.Ženu to 100W Aldaxem a to nahoře je provizorní přehrávač čekám na nový co umí i Flac.Hraje to hezky myslím si,že sousedi mně už milujou....

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Dobryyy. Co je to za vyskac?

ruzne DIY repro

Web

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Selenium....

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

A laděný je to nakonec na kolik? Mříž bude? A promiň jestli se pletu, ale zdá se mi, že je ten basáček připevněn měděnými vruty? Jinak, hlavně že to hraje ke spokojenosti, a držim palce ať to vydrží wink

Re: Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Laděné to je na 40Hz,ano přes celé bude mříž a šrouby zatím provizorní příjdou imbusy smile

Příspěvky [81 až 100 z 109]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Aktivní 3pás. reprobedna bassreflex

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£