(upravil Benazi 15. 1. 2016 18:48)

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

A proč nekoupit přímo na rock a metal,Shany opravdu ne.Mam je doma,vím o čem mluvím.koupit může, platí je majitel že?
http://s11.postimg.cc/hh974b60f/004.jpg

(upravil BFU43 15. 1. 2016 20:53)

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

Nový přírůstek Shanů v inzerci : http://www.hifionline.cz/hifibazar/prod … aztec-300/

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

Jo tak tyhle bych na hrani bral taky. Opet dobre menice, presne osazeni ale neznam.

ruzne DIY repro

Web

(upravil ondra.klofat 15. 1. 2016 21:07)

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

Mít zbytečných 12K, tak bych se možná taky nechal přemluvit, ikdyž ten design s přesahem přední desky není uplně podle mého náročného oka, a bassreflexy mám raději vepředu aby se člověk nemusel tolik prát se zdí za bednama, ale to už jsem opravdu až moc detailista big_smile

Dole by měla být Vifa M25wo-xx, nahoře nevím ...

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

Tohle se radí fakt těžko. Já, po jistých zkušennostech, kdy jsem koupil po nesčetných pozitivních recenzích v odborném tisku Canton LE107, a pak byl rozčarován, už bych "naslepo" nekupoval. Musíš to slyšet, poslouchat to budeš Ty.

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

já vím,že není nad osobní poslech. Chci zajet do Brna. Prý na Jozevské ulici je prodejna lp desek a je tam i bazar hifi. Tak to zkusím ještě tam. Není tu někdo z Brna který by to tam znal,jestli má cenu tam jet? Mají inzerát na Bazoši,zkusil jsem tam zavolat. Mají tam i reprobedny a je možný i poslech. Tak uvidím.

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

A nechceš zajet do Prahy, udělat si výlet a zajít si poslechnout něco od Martina (VMAudio)? Myslím, že by to stálo za to smile

Web

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

Díval jsem se na jeho stránky. Moc krásné,jen si nejsem jistý,že bych tam za 10000jč něco sehnal.

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

Prostě čekuj bazary, vem si s sebou muziku, kterou znáš a vynuť si poslech. Např. tento borec má co nabídnout, třeba ty Phonary tě uspokojí nebo Infinity...

Rozhodně na vzhled nedej, ten nehraje.

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

A nezapomenout na případný servis.At si pak nerveš vlasy,že střed chrčí a co ted.

(upravil Kritik 16. 1. 2016 12:50)

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

A nebo se pusť do DiY wink Např. Totem nebo TWR od Mabata.

Benazi: přesně! Z bazaru jedině top quality big_smile

Web

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

Ještě jsem zahledl na Bazoši tyhle-DALI CONCEPT 8.

(upravil BFU43 16. 1. 2016 18:56)

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

Zajeď si poslechnout ty mnou doporučované Shany Aztec 300. "Plechový zvuk" v tomto případě nehrozí, takže není důvod váhat. Vše ostatní (kromě DIY projektů), co zde bylo navrhováno, je ve srovnání s tím 2. liga..

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

Pokud trváš na bednách komerčních, tak kup každopádně ty, které mají značkové osazení reproduktorů. V případě spálení nebo jakéhokoliv problému je můžeš nahradit novým reprákem. Ty Shany používají vesměs Vifu nebo Seas, možná i ScanSpeak (vyšší řady). Díval jsem se na ty Dali a tam jsou prachsprosté noname plecháče. V případě problému je nejspíš neseženeš nebo je seženeš, ale za dosti vysokou cenu.

Web

(upravil Benazi 16. 1. 2016 21:21)

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

tyto jedou velmi dobře na danou hudbu,osobní zkušenost,ale již asi nesehnatelné,sice mimo rozpočet..
http://elektro.ex-bazar.cz/inz/prodam-n … 47886.html
http://www.shan.cz/vyprodej-modelove-rady-bejzik-2/

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

Dobrý den. Tak abych se přiznal,už mi z toho jde hlava kolem. Procházím inzeráty,a těch reprobeden,no páni,aby se čert v tom vyznal. Zkusím ještě jeden nástřel. Našel jsem na Aukru tyhle reprosoustavy-HECO Superior 700 . Je o nich něco známo? Moc Vám všem děkuju za rady. Jsem moc rád za každý názor a radu.

(upravil stiglitz 17. 1. 2016 0:06)

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

No. To nevím. Heco, ještě když jsem si kupoval Stereo&Video propadaly v recenzích kvůli nedostatku výšek. Možná se pletu. A nevím tento konkrétní model.
http://elektro.profit-bazar.cz/inz/prod … 77885.html
?

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

Podívej se ještě na hifibazar.cz

Web

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

Kritik: Tak třeba standardní středobasy SEAS nejsou měřením nějaká klasa, to, že mají pověst jakou mají, bude asi proto, že když už jsou mechanicky dobře zpracované a ne úplně levné, tak se s nimi i příslušně nakládá, při konstrukci beden se nic neodbylo. Kdežto naše Tesly jste koupili za pakatel, žádné pořádné konstrukce k nim nebyly, sériové bedny, do kterých se dávaly, byly to nejhorší možné, no a pak se vyvozují závěry...

Nekategorizoval bych, opět, "prachsprostý noname plecháč" nemusí automaticky znamenat lowend, koš není zrovna věc, která dělá zvuk.

(upravil Benazi 17. 1. 2016 10:56)

Re: Jakou reprosoustavu do 10000 Kč?

Volal bych ihned P.Tomanovi do Třanovic a staral se o Bejzík 250,dle mého nemají vadu.Zkrátka mají říz.Slušné osazení a kvalitní naladění.
Pokud by se nějak dohodl,přidal bych i pár  tisíců navíc. jde o spokojenost a tady se vyplatí.
10 000 kč opravdu málo.

SHAN APOLLO 250 MK2  výborné soustavy, nikdo je nekritizuje ,ale na ten žánr se nehodí.