Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 31 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 ... 29 30 31 32 33 34 »»»

RSS

Příspěvky [601 až 620 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Od 1.1.2020 má obnovenou živnost.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Hromadnému  podání jsme zkusili a víte jak to dopadlo_ Výsměch. Orgán to rozdělil na jednotlivé případy a byla z toho přestupková komise na Měú. Bylo uloženo zaplatit pokutu asi 1000 Kč a věci vrátit, což se samozřejmě nestalo. Ten člověk si myslí o pr...i. Já jen marně čekám, kdy ho už konečně někdo hodí do toho kotle, kde se vaří voda na každou sv..i !!! Nechápu kde bere drzost obnovit živnost a dál obírat lidi. Snad už není nikdo, kdo by mu poslal něco do opravy. Další věc je, jak mu může být uděleno povolení, když všichni na živnosťáku musí vědět, co je to zač. Jsme holt v Čechách, lumpové mají navrch a obyčejný lid nemá nárok domoci se spravedlnosti.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Hippo 007, díval jsem se do rejstříků a obnovení živnosti ksem nenašel, stránky mu už dávno nefungují. Máš nějaké bližší info. V loni jsem měl mít pobyt v Luhačovicích, říkal jsem si, že si dojdu i pro ten aparát a při nejhorším mu rozbiju hubu. Covidová opatření mě zastavila a asi je to dobře, protože teď by asi neměl kde psát. S přístrojem už jsem se rozloučil, protože ho buď už nemá, nebo si ani nepředstavuji v jakém je po těch letech stavu. Je to už od roku 2017 !!!

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Je to napsané na www.rzp.cz.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

na "revoluční spravedlnost" bych v ČR nespoléhal vůbec, kolikže komačů se
po kalamitě 89 zhouplo na kandelábru ?! já vám povím: žádný !

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

"Je to napsané na" - nikde tam nevidím obnovenie živnosti.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Přerušení provozování živnosti oznámené podnikatelem:od 08.01.2014 do 31.12.2019

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

No bez živnosti nám přec nemůže naúčtovat peníze za provedenou práci? Trval bych na tom, mám své zásady.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Zpronevera svěřené věci.

(upravil Hippo007 4. 7. 2021 19:23)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ale může, opravy za které si vezme do 15000 Kč za rok může provádět bez živnosti (když nemá žádné další vedlejší příjmy).

(upravil BV 4. 7. 2021 20:02)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tá jeho živnosť je aktívna, nie je ukončená. A ani prerušená (momentálne..).. Zrejme tie veci nehromadí, to by bolo na psychiatra. Takže asi nájdu iných majiteľov... A určite nie za cenu opravy. Alebo sú ( časť z nich)zdrojom ND. Čo je dosť výnosný "biznis".

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

jenom nechápu jedno: proč ty rezaté krámy nevrátí majitelům v původním stavu ???
je nabílední že je už never neopraví ani nezpeněží, jsou neprodejné
(viz Bazos, sbazar, aukro...)

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Jako třeba ukrást auto na díly?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

maxell na vrácení je potřeba zaplatit poštovné, ty prachy tam nejsou.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Není to složitější? Kdyby byla vůle, vrátil by to aspoň těm, kdo si pro přístroj dojedou. A to se podle dřívějších zdejších příspěvků neděje.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ale radi porad..

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na … r=sinclair

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Hippo007 napsal:

Není to složitější? Kdyby byla vůle, vrátil by to aspoň těm, kdo si pro přístroj dojedou. A to se podle dřívějších zdejších příspěvků neděje.

Tak asi to už nemá, takže nie je čo vrátiť..

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

george napsal:

maxell na vrácení je potřeba zaplatit poštovné, ty prachy tam nejsou.

no to se rozumí...vyzvat majitele k osobnímu odběru zpět, evidenci adres snad vede
není přece možné bejt takovým diletantem v obchodech

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

A pokud uz danou vec nema?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Přerušení má do 31.12.2019. Oprávnění je na dobu neurčitou, takže je to jasné, od 1.1.2020 jede.

Příspěvky [601 až 620 z 679]

  Stránky: ««« 1 ... 29 30 31 32 33 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£