Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 80 z 170)

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

  Stránky: ««« 1 ... 78 79 80 81 82 ... 170 »»»

RSS

Příspěvky [1,581 až 1,600 z 3,396]

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://www.youtube.com/watch?feature=en … h8iwtAMCDk

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail … meno=Peter
Celkom pekne upravené to má big_smile ...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://www.youtube.com/watch?v=iwR84jwr … re=related
Horst Fuchs na předváděčce!Pěkná sbírka šrotu.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://www.alza.cz/sweex-modre-blue-lag … 138967.htm ... 100W system, v popisu 2x1 W R.M.S, a v delším popisu 2x2W R.M.S....

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

njn.. klasika.. a i ty 4W chudak USBcko... ve specifikaci ma 500mA/port..:/

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Nitram: vzheledem k tomu že to hraje až od 120 Hz tak si myslim že to to USBčko tolik neždímá a že to má sotva 3W big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

To máš při 12V max. výkon 6W, takže to je v klidu. Horší jsou třeba různé vysavače (vířiče prachu) nebo vařiče yikes

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

JeF111: ale USBčko má 5V?!

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Jasně, jsem vůl mad
Pak je to v řiti no a nemá to patrně ani ty 2x2W. cool

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Zdravím, jak se vám líbí povinné placení přes Payu na Aukru, přesýpat imaginární peníze z jedné hromádky na účet či složenku?:mad:

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Mně se to líbí, je to rychlé. Just online. smile

(upravil DJ_Rix 14. 1. 2012 14:12)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Pro mě pravděpodobně poslední hřebíček k tomu abych s aukrem definitivně skončil.
EDIT: Ačkoliv teď se dívám a pokud to chápu dobře,nemusím si zakládat žádný účet,ale prachy se zaplatí "někam" a příjemce je informovám že peníze frčí k němu-tedy konec výmluv některých,že ještě nepřišly peníze......někdo se na tom ale musí obohatit,takže by mě zajímalo co to stojí uživatele.....

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Je to tak trocha obdoba Paypalu. Přesýpáš imaginární peníze a navíc to nic nestojí.
Nemám připomínek proti.

(upravil Michelin1 14. 1. 2012 15:58)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Proč je teda takové množství lidí na fóru proti?Na základě čeho to zavádějí a už ta povinnost bez možnosti výběru placení je mi z minulého režimu proti srsti.:/

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Chápu rozhořčení některých. Ale já to neřeším. Když na Aukru něco koupím, pošlu dotyčnému mail s adresou a dotazem na číslo účtu, kam poslat peníze a jak si přeji balík odeslat. Zatím jsem neměl problém se domluvit.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Proč jsou proti tomu? Protože to funguje špatně... Aukro vždy zavede něco, co nefunguje a pak to půl roku opravuje, viz vyhledávání podle parametrů a podobně.

(upravil Yeayer 14. 1. 2012 17:17)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No tak to je v prdeli. Jelikož bydlím u prarodičů, tak to co slyšej v bedně - tomu věřej. Jednou bylo ve zprávách - pár let zpátky - nevěřte internetovému bankovnictví. A jelikož když chci něco koupit na aukru a prodávájící je například z Brna, tak musím na papírek napsat Č.ú., VS, cenu a zprávu pro příjemce. A děda to hezky napíše na psacím stroji.... Jako u neandrtálců. A teďka když řeknu, že to jinak platit nejde, tak je to můj konec s kupováním od mimopražských prodejců.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

je to debilita i kdyz furt lepsi nez posilani penez na ucet.. ale starej dobrej paypal je funkcni a zabehnutej tak proc vymejslet nejakou extraburtoidni alternativu.. aukro se koncne pohrbilo samo a cinani na ebay maj beztak mensi postovny nez ceska posta..

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

babakus: souhlasím, na fóru je mraky lidí proti tomu, ale ti magoři na Aukru to ignorují, jedině to komplikují.Doposud jsem neměl problém s nikým a vždy až na malé vyjímky jsme se dohodli, tak proč furt vrtat do něčeho, co funguje?

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podle mě je hlavní důvod zavádění takových nesmyslů hlavně ten, že bude velmi jednoduchá kontrola kdo komu kdy a za co zaplatil. To je pak možné jednoduše použít k vybírání daní apod. Budou to mít pěkně přehledné a vše na jednom místě. To ale teprve přijde, teď to nikdo oficiálně na plnou hubu neřekne, protože by byli všichni proti.
Mám taky sto chutí s tím aukrem seknout. mad

Příspěvky [1,581 až 1,600 z 3,396]

  Stránky: ««« 1 ... 78 79 80 81 82 ... 170 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£