Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 115 z 170)

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

  Stránky: ««« 1 ... 113 114 115 116 117 ... 170 »»»

RSS

Příspěvky [2,281 až 2,300 z 3,396]

(upravil PB0305 21. 3. 2013 16:28)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://aukro.cz/audioquest-napajeci-kab … 99962.html

Aktuální cena 4 250 Kč
2 osoby přihazují , vyhrává k...s

Kabel je v délce 0,9m ukončen koncovkou euro Viz foto
Pokud nemáte sítovou pračku, je to ideální řešení čistého nekolísavého zvuku. Samozřejmě i kdo pračku vlastní, je kabel velice vhodný k připojení jakéhokoli přístroje, aby jste z daného komponentu vytáhli maximum.
Stáří kabelu je cca 2měsíce. Je v perfektním stavu bez jakého koli poškození.
Nabízené kabely jsou z USA – Florida nebo Kanady  (Audio Store,Beyond audio,Audio excellence,Sound Ideas,Lenbrook…).
Na kabel poskytuji 100% záruku
Běžná prodejní cena v obchodě 26000kč
Složení kabelu:
Typ konstrukce: Counter Spiral-HyperLitz
Typ vodiče: Solid PSC+
Vodič dle AWG: 3x13 viz foto
Zakončení: 3polová koncovka
Povrchová úprava: kávovo černý oplet

Pokud by jste potřebovali více foto nebo více info, prosím neváhejte a kontaktujte mne.
Napište si o reference od spousty spokojených zákazníků, kterým jsem kabely dodal.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Přiblbej kabel a 26 tisíc? Přemýšlím, že se dám na výrobu kabelů. big_smile

Já jsem spíš napochopil, k čemu je dobrý mít 500 zubních kartáčků. Když počítám se spotřebou 30 kusů ročně, tak mi to vychází na 17 let. lol lol lol

http://aukro.cz/akce-zubni-kartacky-bur … 74383.html

(upravil madeindoma 21. 3. 2013 17:21)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

PB0305: kabel pro magory s IQ houpacího koně, kteří jakžtakž rozpoznají tvar zásuvky (i když někdy stále rvou hranatý do kulatého otvoru). Kdyby alespoň měli něco v té palici koupili by si 3x2.5 kabel, dva konektory, oplet a měli by úplně to stejný v ceně do 300 kč. Lidi co jsou si schopni tohleto koupit, tady na Zemi jen zabírají místo. Často se člověk diví na debilitou některých lidí, že nemusí být krmeni lžičkou a že jsou vůbec životaschopní a soběstační protože nad tím fakt zůstává rozum stát. Z takových lidí je mi fakt na blití. mad mad mad

little: já mám kartáček tak skoro rok a pak mi ho někdo vyhodí a místo toho dá jinej a já pak nevím čím si mam umývat zuby, páč nemůžu najít "svůj" kartáček a ještě tak měsíc se ptám ženy, který kartáček, že je můj protože si zase na něho neumím zvyknout a zapamatovat s iho smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tak tímhle kartáčkovým fenoménem jsem postiženej taky...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Máte to mít rozdělené podle barev. U nás má každý svojí barvu a když se mění za nový, tak opět stejné barvy wink Každé ráno bafnu zelený kartáček a to už spooooooooooousty let lol

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Njn ale si vem že máš rok růžový, pak zeleny a nakonec modrý a pokaždé jiný tvar. Když máš první rok růžový tak žena má modrý, když dostaneš zelený tak žena si zase vezme růžový a tak pořád dokola až seš z toho celej tumpachovej smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Ono je to stejně kouzelný. My tu máme na krku třetí světovou válku vedenou jadernýma zbraněma a řešíme tu zubní kartáčky. No aspoň je vidět že se nemáme zase tak špatně. big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

big_smile ja mám už vyše roka jednu kefku a zatial som lenivý ju vymeniť
inak k téme http://elektro.bazos.sk/inzerat/2380931 … 2x100w.php yikes

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

DETONATOR rofl

(upravil madeindoma 21. 3. 2013 20:01)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No kdybych měl prst na knoflíku tak to asi neřešíme, ale jelikož mám doma tak maximálně plynovku a par airsoftových replik s kterým nikomu nemůžu ublížit tak to je stejně fuk co řešíme. Jen by mě zajímalo proč když pár lidi se snaží demostrnovat svojí sílu musí ssebou tradičně vzít polovinu světa a sami osobě jsou fyzicky slabí a v pěstním souboji nebo třeba na kordy by prohráli. Kdyby si to vyřídili jako rowdies na fotbale měli by rozbitou hubu sami a zbytek lidí by na ně sral dál. Ale oni ne. Když prohraje vůdce prohraje celý národ.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

madeindoma: nj tak musíš zavést pevný režim a každý svojí barvu, nafurt smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

babakus: ale takhle je to zase zajímavější smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Jo to je pravda smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Já už se ptal, jestli by mě nevybral jen ty modrý, že prej ne. lol

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://aukro.cz/audioquest-napajeci-kab … 99962.html

3 lidi přihodili 4 700 Kč nebo víc!! Poslední dva se o to "prali" v poslední minutě!!

Chápete to??

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Já vůbec nechápu čemu se všichni divíte. Na Ferrari si taky neobujete Barumky.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

To ale není to správný přirovnání smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

To tedy fakt ne...ony ty pneumatiky nějak mění ty jízdní vlastnosti auta daleko víc, než nějaký napájecí kabel vlastnosti zesilovače. Jedno je ověřená fyzika a druhý je VOODOO. smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Jednak, ale druhak to čím ten kabel připojujou k sítí se jen stěží dá označit jako ferarri..leda spíš:

http://galerie.autorevue.cz/data/544/medium/fabka_tuning.jpg
http://img241.imageshack.us/img241/8762/17ee3.jpg

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

:DDDDDDDDDDDD další povedená šáde,... kdesi jsem viděl galerii "tuzingových ochcávek, fóbií htp a podobných" achjo, co u nás jezdí a může jezdit je xblití,... a ještě nejvíc miluju xenonkáře s normálníma parabolama smile

Příspěvky [2,281 až 2,300 z 3,396]

  Stránky: ««« 1 ... 113 114 115 116 117 ... 170 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£