Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 111 z 171)

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

  Stránky: ««« 1 ... 109 110 111 112 113 ... 171 »»»

RSS

Příspěvky [2,201 až 2,220 z 3,401]

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Ta samolepka "do not open" se tam dost hodí... big_smile Každý by se lekl, když by koukl dovnitř.

hue hue hue

Web

(upravil Dohnalik 3. 3. 2013 20:58)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Ty vole a ty noname kondíky...tak tohle je teda doprdele síla. Umístil bych to hned na druhý místo za dalčovu sněhobílou sestavu.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Další kurvič sluchátek, co si myslí, že výrobce byl debil, co dal k Sennům za 30 litrů špatnej kábl a je potřeba jej vyměnit za zahradní hadici. Ten zes má pěknou pixli, vnitřek no coment - jestli za to někdo dal 36 litrů, tak klobouk dolů.

(upravil sagitarius 3. 3. 2013 21:17)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Nevím, kolik jich už prodal, ale cena je 5900,-Zl. Jestli tam teda omylem dvě nuly nepřidal lol

Cena (w Polsce): 5900 zł
Producent: Ear Stream
Generalny dystrybutor: Ear Stream Michał Wyroba ul. Rogatka 13 | 31-425 Kraków | Polska tel. 507 109 531 | e-mail: earstream@wp.eu

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Snad se někoho nedotknu, ale mě je na blití už jak vidim ten ksicht a tu polštinu. Já mám totiž Poláky tůze rád smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No já proti Polákům nic nemám, ale tenhle zesík má cenu 360Kč - za tu pixlu...
Jinač je to humus.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Ked najdem na nejakom vyrobku vyrobene v Polsku, ihned to vraciam do regalu, resp. obchodnikovi. Tie problemy nestoja za tych par usetrenych centov.
Plati to samozrejme aj na potraviny...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

no to nesmíš brát tak nacionalisticky... třeba jeden můj kámoš, páč letos nebyly švestky, kůpil skoro tunu švestek v Polsku, no přehnal to přes hada a chutná to včil úplně jako kdyby to bylo z našich švestek....

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tak to je nieco ine. Tovar presiel dokladnou dezinfekciou. wink
Ale po tom, co vsetko sa v poslednej dobe naslo v polskych potravinach (posypova sol, dalsie si nespominam, ale bolo toho viac) a aky shit je celka cast priemyselneho tovaru od nich, nemienim hrat tuto loteriu...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Koňské maso místo hověžího, řeknu to tak oni excelujou ve všech odvětvích. V práci máme polský záchod a sprcháč, sprcháč pernamentně teče, šňůra od telefonu je rupnutá na několika místech, než jsme vytunili záchod tak jsme měli párkát vytopenou šatnu. Leštící pasty jsme zkoušeli z polska == katastrofa. Co jsem měl na autě čepy tak jsem je po měsíci mohl měnit znova. Soused vyrábí v práci bowdeny, lanka, obložení brzd, spojek apod. a říká že zákazníci berou polské lanka protože jsou 2x levnější ale pak to jezdí k nim do práce pořád zpravovat. Za takové věci poláky nesnáší protože co kus čehokoliv to je zmetek.  Jediný co se dá odtama brát je je asi uhlí a dřevo páč to nejde vyrobit ani zkopírovat, a ještě tam jezdíme kupovat s manželkou zeleninu oblečení smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

no jo musíme se smířit s tím, že polsko je taková evropská čína big_smile a kvalita prostě zadarmo není.  ... ale ani uhlí se z tama nedá brát, zrovna nedávno byla nějaká kauza, že prodávali uhlí, které bylo tak špatné, že ani tady by se prodávat nemohlo big_smile ... tam mají asi benevolentnější směrnice ... ale bylo levné

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Uhlo z polska.. problém je , že Češi tak kupují to nejlevnější uhlí (páč kaly jsou v Čechách už zakázaný) což je v polským provedení odpadní sračka s vysokým podílem hlušiny, síry, a podobných sraček...

Ono to není jen a pouze Polákama.. dělají a prodávají jen to, co jiný ochotně kupujou...

A co se koniny tejče, je na tom líp, než hovězí. Jak chuťově, tak i třeba lepším složením (tuk atp.)
A já koníky mám rád!!!
Akorát mne sere, že koňa prodávaj za cenu pravý svíčkový, to je podvod na celý čáře.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Ono je to s tím uhlím tak že není určeno k domácímu spalování ale jen do elektráren atd. kde se to pálí pří vysoký telpotě a ještě nahání vzduch takže se to v podstatě vše spaluje. Taky jsme měli myslím loni jednu várku toho marasu skoro 1/4 bylo kamení a dým z toho jak to říct. Z komína šel k zemi šedožlutý dým smile Nedalo se ani vyvětrat aniž by to člověk neměl hned v baráku.

Poláci jsou především obchodníci, co se dá prodat to prodávaj i když to stojí zaprd a oni to ví, ale to je fuk hlavní je cena a to je naše český fiasko, a to je se vším, žrádlo, energie, materiál, součástky. Viz tady nahoře co ten polák "borec" prodává za těch 36 litrů. Vždycky se najde někdo (idiot) kdo to koupí.

Konina je fain ale jaks řikal Dalčo, když jdu koupit krávu chci krávu a né koně za cenu krávy.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://aukro.cz/magnetofon-tesla-b-115-i3077006728.html
... už by měli ty sběrné dvory lépe hlídat ... roll

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No ten je boží.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Hlídat ? Nejlepší je, když zjistíš, že to potají prodávaji ti týpci co pracují v SD. O jednom takovém SD dokonce vím/e, že to tam praktikují.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tak to se snad děje všude....viz ekologická likvidace aut a podobně.

(upravil Jan16 5. 3. 2013 22:38)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Nu dobře, asi máš větší přehled než já.
// si je měl vidět, ten jejich výraz,  když sme jim tam z klubu vždycky vozívali vevnitř prázdné vybrakované televize, VHS, rádia lol

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No, u nás je průser, že on jak vidí že je z toho něco kuchlý, nechce to vzít - už mi takhle kdysi u nás něco odmítl.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tohle už mě říkalo víc lidí. Proč by to nechtěli vzít?  Napadá mě akorát, že z toho mají nulový výdělek (zkur.. asekol že by měl nulový výdělek?)

Příspěvky [2,201 až 2,220 z 3,401]

  Stránky: ««« 1 ... 109 110 111 112 113 ... 171 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£