Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 109 z 170)

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

  Stránky: ««« 1 ... 107 108 109 110 111 ... 170 »»»

RSS

Příspěvky [2,161 až 2,180 z 3,396]

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

nj jasně, důchodci nemají co jíst, nemají na nic peníze atd. atd. atd. Bla bla kecy v kleci. Uznávám, že v důchodu jsou nehorší výdaje za léky, které dotyčný ani pořádně nepotřebuje, ale vysvětlete mi, kde berou důchodci na to, aby si koupili zázračné hrnce za 25000,-, super léčivé matrace za 50000,- a podobně? A že je o prachy vysosají jejich nenažraní potomci? Jejich problém! Jak je možné, že v poslední době potkávám víc a víc důchodců, kteří si vozí prdel v úplně nových autech ala Toyota Yaris, Hyundai i20 a podobně? Tohle auto nekoupíte pod 200000,-. Kde na to ten chudej důchodce bere? Sakra, vždyť takové auto si nemůžu dovolit ani já!
Důchodce má v 90% případů víc peněz než například svobodná matka, to je smutné! Pokud jsou důchodci dva v jedné domácnosti dají dohromady minimálně 20000,-Kč čistého měsíčně. To je vám málo?? Kvůli tomu se musí prát o mléko v obchodě? Tyhle boje v obchodech jsou jenom z principu, protože já to chci za tak malou cenu i kdybych to měl za půl roku vyhodit. Že musí často jezdit k doktorovi a stojí je to prachy? Já taky utratím 3000,- měsíčně jenom za dopravu do práce a nebrečím kvůli tomu.

Benazi: Proč ten vrátný nejezdí autobusem? Jako důchodce má spoustu slev na dopravném. Proč jezdí autem? Žeby pohodlnost? Tak ať si teda připlatí a neprská.

A je mi úplně jedno, že budu označován za hyenu, nebo vyvrhela co se naváží do chudáků důchodců.

(upravil Benazi 14. 2. 2013 10:38)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

pochybuji že kluci vrátní co tam dělaji ,(nad 50 let už nemáš šanci ani tam)budou jezdit autobusem,je to individuální záleží kdo kde bydlí ,a jestli vůbec nějaký autobus jede, další otázka.Brečet začneš až zestárneš,ted jsi arogantní jak se řiká arogantní jak doktor, který si nevidí do kanálu. Brzdi, tééž budeš stár,víš možná jí na oběd mléko s vločkama ,na rozdíl od nás.proto ty prachy co snad mají..j

Důchodce má v 90% případů víc peněz než například svobodná matka, to je smutné/ nevím svobodná matka byl vždy odpad.....spravedlivý trest.....
hrnce .........nikdy ne v hotovosti ,podvod spáchan na důchodcích.vždy na dluh .řešeno přes televizi
auto ............. jedny gatě ,barák nic moc /snad si zaslouží  spoření několik desítek let...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Benazi napsal:

Důchodce má v 90% případů víc peněz než například svobodná matka, to je smutné/ nevím svobodná matka byl vždy odpad.....spravedlivý trest.....
hrnce .........nikdy ne v hotovosti ,podvod spáchan na důchodcích.vždy na dluh .řešeno přes televizi
auto ............. jedny gatě ,barák nic moc /snad si zaslouží  spoření několik desítek let...

Svobodná matka je odpad? Vážně? ... a já jsem arogantní jo?
Hrnce: divil by ses, kolik z nich dokáže vytáhnout prachy v hotovosti a to bez sebemenších problémů
Auto: nesmysl. Většina z nich má vlastní byt, celkem slušně zařízený a jedny gatě určitě nemají wink

(upravil Benazi 14. 2. 2013 10:51)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

svobodná matka s partnerem-vždy jde o finanční zvýhodnění. 7000+22000kč
byt - za dávných dob prodávali  za hubičku
dnes tržní cena pro mladé a důchodce,jedná úroven.

(upravil Hippo007 14. 2. 2013 10:57)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

babakus:
Průměrný důchod je asi 10.900,- korun, polovina důchodců má důchod nižší (za 4 důchodců, co mám v příbuzenstvu 3 berou podprůměr). Ve 2 se s tím dá slušně vyžít, ale když je v domácnosti jen jeden, tak je to na živoření. Hrnce, matrace, vysavače, nová auta atd. platí důchodci ze svých naspořených peněz z 90-tých let (stavební spoření, penzijní spoření). Ale neboj, ono to nebude dlouho trvat, životní náklady stoupají, kupní síla důchodců klesá a dnes už se z důchodu spoří hodně špatně.

Někteří důchodci při akcích v obchodech často nakupují nejen pro sebe, ale i pro své děti od kterých dostali úkol zakoupit akční zboží. Proto to chování. V každém městě se pár takových najde, kteří pak udělají davové šílenství, které je na videích.

babakus napsal:

Hrnce: divil by ses, kolik z nich dokáže vytáhnout prachy v hotovosti a to bez sebemenších problémů

Ty pořádáš ony výhodné předváděčky pro důchdce?

(upravil Benazi 14. 2. 2013 11:22)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

nézorný přiklad: osoba :zaměstnání čišnice ,vdova ,odpracováno  38 let. důchod 7200 kč. nájem bytu 6200kč. slza v oku,  říkala nemít děti  tak konečná. prodala už  chatu....za komančů stavěli ,dnes prodali zde mi něco nepasuje...
stojím frontu na poště ,posílám balík,přede mnou paní  dobrý den, prosím mám dnes důchod beru i manželovi, stojim čekám za přepážkou solí prachy dotyčný,celkem 29500 .takže i tak se věci mají...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Hippo007: No vidíš, neznám sice moc důchodců, ale i na těch pár kusech vím, že nikdo z nic nejde pod 11000,- v rodině jich taky pár máme a ty částky jsou dokonce vyšší. A nikdo z nich nikdy neměl nějaké extra prestizní zaměstnání. Jak je tedy možné, že má zmiňovaná čísnice důchod pouze 7200,-?
A neboj, zmiňované akce na hrnce opravdu nedělám, nejsem žádnej vohnout.

Ano, je to smutné, že se důchodci nemají mnohem lépe, když celý život pracovali, ale většina z nich nestrádá jak se všude prohlašuje a o tom, že se většina z nich chová jako dobytek se nemá ani cenu dohadovat. Stačí se podívat jak to vypadá v obchodech, u doktora, v MHD atd. a že nakupují i pro děti a ostatní příbuzné? A proto se musí prát o mléko? Kdo je tady teda ta hyena?

(upravil Benazi 14. 2. 2013 12:05)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

orientačně čisnice                 2500 hrubého
uřednice sekretářka ředitele    6000 hrubého
dva rozdílné platy, a dva rozdílné vyměřovací základy proto i jiný důchod.
na dobu do roku 89 ok.ale pak se zvýšováním cen všeho,valorizace nepokryje ,reálná hodnota důchodů klesá...

(upravil Hordek 28. 6. 2014 14:44)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Pánové.. to není o penězích, to je ocharakteru lidí...
Mí ctění rodiče (73 - 83) žijí z důchodu, na vyskakování nemají, prášky potřebují oba, a přesto nevedou berličkové války o mlíko.
Bydlí v RD na maloměstě, kterej donedávny spláceli (úvěr)
Když potřebují, tak jim s bráchou vypomůžem, když potřebujem my, vypomůžou oni nám.
Jsme rodina...
Mám pocit, že mnozí lidi v této společnosti se chovají, jak by se vyskytli v čase a prostoru bez předků a bez následovníků.
Tím nenaznačuju, že by se měli penzisti jak prasata v žitě, ale na druhou stranu... je jim toto zapotřebí?

(upravil Benazi 14. 2. 2013 12:18)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

jinak ještě,k těm platům.fungovalo to dobře. cílené odměny pro osádku, prošly sáčkem jedince kvůli daní, a zaměstnancům šly do kolonky do nezdanitelných příjmu.
lišácke navýšení platů i to fungovalo.

též si myslím,uvařil jsem si kafe a jdu pokračovat ve stavbě DPA přišly zas nějaké součástky...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Hordek: Věř mi, že nedožijem.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Ten zesilovač je zajimavej,mi připadá,že mu něco chybí.
http://elektro.aukro.cz/reprobedna-zesi … 88292.html

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Mě tyhle zprávy nechávají celkem klidným, prože už jejich stylistika napovídá, že jsou tendenční, a já nejsem členem stáda ovcí, které to hltají a nechají si změnit své postoje. Já vím, že masmédia to potřebují, ale já k hltačům takových zpráv nepařím. Nevím jak v Příbrami, ale byl jsem svědkem jiných podobných "podívaných" a vězte, že aktéry byli lidé VŠECH věkových skupin. Od postpuberťáků přes silné zástupy lidí produktivního věku bez ohledu na pohlaví až po důchodce. Nikdy jsem neviděl např. při oevírání Kauflandu v 7 hodin ráno v sobotu (to byl tehdejší termín nového běhu letákových akcí, dnes je to zmíněný čtvrtek), výhradně jen a pouze důchodce. Bohužel v naší společnosti je strašně moc lidí, které se nechají ovlivňovat tzv. oficiálními zprávami, naštěstí je taky dost lidí, kteří uvažují svojí hlavou. A to platí pro veškeré tzv. oficiální zprávy obecně. Mně nikdo z rádia a televize nemusí poučovat např. ve zprávách ze zahraničí o tom, kdo je hodný a kdo je zlý. Jedny nazvou jako jako "chudáčky opozici" a druhé ty stejné akorát v jiné zemi nazvou "islámskými teroristy" Během jednoho dne v jedněch zprávách!. Přitom oba dělají totéž. Vše je otázka, jak se s takovou zprávou vyrovnat. V Příbrami jsem nebyl, ikdyby to bylo přesně tak jak píšou, tak mám naštěstí i své zkušenosti a takováhle zpráva mě určitě nezmasíruje k nějakým zobecněným postojům.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Teda vy jste zas rozjeli debatu smile

Ke stáří mám úctu a vidím to asi takhle. Mladý člověk by neměl "šetřit" ale především vydělávat! Ano doba se změnila, tak ti chytřejší i šetří. No a co důchodci? Ti už nic moc nevydělají, tak prostě musí jen šetřit kde se dá. A ti moudřejší z nich, když byli mladí a ještě šetřili, .... nóóó tak dnes ještě mají smile Přijde mi to prosté.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Lukáš33: Ty bido to je ale dělo, a ještě ten hovňák na zesu big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podomácku udělaná bedna s dvoupásmovím reprudoktorem 50W 4ohm,hraje pěkně. zesilovač je nonoblok na stejnosměrný proud nesmí se prěpólovat. výkon pri 15V je 10W rsm. 4ohm. bedna je taková škaredší byla potažena kobercem, teď je už jen z přední a boční strany stav viz foto. ideální do dílny nebo ven k ohni a tak. od 1kč. prodám i jednotlivě. nakreslím schéma zapojení.

"škaredší" lol

"ven k ohni" Spíš bych napsal "vhodné do ohně, ještě dobře zatopí"  big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Monoblok z televize, jestli se nepletu.. a do ohně nedávat, si představ ten hnusnej smrad z plastů a dřevotřísky... fuj....

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Je to skutečně monoblok z TV, vyskytoval se v Tesla 4264A Baltik a jí podobných TV pokud mě paměť neklame.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Dalča: Co teprv, až by začly hořet ty hovňáky na tom plošáku! (nebo i ten samotnej kuprex-papundekl, to smrdí ani to nemusí hořet) lol

Příspěvky [2,161 až 2,180 z 3,396]

  Stránky: ««« 1 ... 107 108 109 110 111 ... 170 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£