Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 105 z 170)

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

  Stránky: ««« 1 ... 103 104 105 106 107 ... 170 »»»

RSS

Příspěvky [2,081 až 2,100 z 3,396]

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Thomas: Tak co ty víš? Třeba si ho šikovný kutil vyklepe a ještě ho jednou použije smile

To když přestaly dělat pytlíky do naší staré ety, tak se nakoupilo pár posledních balení a holt se muselo vyklepávat smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

little napsal:

Jo to na mojí Nokii 2600 taky všichni koukaj jak na UFO z Marsu. Nic si z toho nedělej. lol

Kdybys viděl jak koukají na mě když vytáhnu Ericsona S700i a otevřu ho před jejich očima lol 85% lidí ten telefon v životě nevidělo, ale všichni si to chtějí hned vyzkoušet big_smile
Jinak to mám přesně jako Fox, jakmile se to nedá použít jako těžítko či zbraň, tak to není telefon pro mě smile

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Jan 16:  Tak já to dělám dodnes. Né tedy doma, ale v provozu. Vyluxuju haldy písku. A než se to ucpe chuchvalcema, dá se ten písek krásně třeba ještě pětkrát vysypat smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

no já mám vysavaš na S bagy, a ty než se zaplněj tak docela smrdí.. tj vyhazuju často ne úplně plný pytlíky....

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tak to se vyplatí big_smile Nejlepší by byl ten vodní. Např. Rainbow. Fakt vychytaný, ale ten vocas za to chtěl asi 40 klacků.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/19206_409751325775177_63203430_n.jpg

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Máme v robotě průmyslový vysavač Narex a pánové to je mašina. Zdarma k tomu jsme dostali aj teleskopicky žebřík takže jsem radši ani nechtěl vědět kolik to koštovalo, ale všechny ty rádoby vysavače co se prodávaj nadoma se můžou jít proti domu zahrabat smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No jo, ale to je průmyslovej vysavač. To se nedá srovnávat. S takovým bys to doma nejspíš luxoval i s dlažbou big_smile

(upravil Fox_25 17. 1. 2013 21:42)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Dohnalíku ty mě fakt chceš zničit. Až budem srovnávat u mě DACany že ty si vezmeš na poslech speedcore. Toho ufouna bych nejraději narval tomu kdo jej schválil jako maskota alzy tam kde se kouká jen proktolog protože jen díky němu mě u alzy neuvidí.

Ty průmyslové vysavače jsou výborné, máme doma ETA Neptun který by měl být něco mezi domácím a průmyslovým. Když vidím co dokáže udělat s interiérem auta tak jsou to kouzla, hlavně to jeho mokré čištění. A čistit interiér auta po mě je peklo, já se starám jen aby byl motor s podvozkem OK. Ale pobavilo mě Libero, vylil jsem v předu skoro půl litru čaje, naštěstí zůstal na gumě. Tak jsem najel tak abych auto mírně naklonil, otevřel jsem dveře a čaj byl hned venku. Tohle s jiným autem jen tak nejde.

(upravil Dohnalik 17. 1. 2013 21:49)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

U alzy nenakupuju a nikdy nebudu, je to banda zasraných kreténů (i když ti pracovníci jsou v pohodě, ale jejich marketingové oddělení by potřebovalo proliskat). Jinak připadlo ti, že bych někdy poslouchal něco jako speedcore? big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

To nepřipadlo, ale v hudebních tipech pod Bacha hodíš takovou šílenost a teď zelený mužíček se Zemanem. Tak mě napadl speedcore smile Taky mám zvrácený smysl pro humor.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

madeindoma:
Ten narex není zase tak drahej. Nejvyšší model vyjde kolem 12t a na běžnou práci doma a v dílně stačí ten za 3t a kus. Až budou nějaký penízky navíc, tak do něj taky půjdu.
Nic proti narexu, ale jako opravdu průmyslový vysavač si představuju něco jinýho. Výkoný a skladný a to druhý moc narex nesplňuje.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Hajtek: V dílně je místa na takový věci smile, máme NAREX VYS 30-71 AC ale máš pravdu je to i tak dost neskladný a co s tím vysáváme hlavně brusný prach a špony je po nějaké době kdy se naplní pytlík i pekelně těžký smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://elektro.bazos.sk/inzerat/2136884 … u-sklo.php vtipálek big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

takoví jsou na pistol

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

To je přece jasné!
Rozbité sklo nebude od hlasité hudby, ale až to vzteky prohodíte oknem.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Hrají jako divé. lol

(upravil Thomas 22. 1. 2013 0:17)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tak na někoho je takový PA systém moc no. Asi půjde o level níž. Bude poslouchat jen pecky do uší ve skleničce od protézy big_smile

Tady taky jeden hezkej. http://elektro.bazos.cz/inzerat/21217332/Repro.php

Prodám auto. U jedný nápravy chybí kolo, ale jinak jezdí hezky big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Jo,tak do toho jdu.Made in China,no nekupto:-)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

U toho nápisu na tom vejškáči,jsem se málem pochcal.
http://aukro.cz/repro-vyskove-gt9-80-16 … 85104.html

Příspěvky [2,081 až 2,100 z 3,396]

  Stránky: ««« 1 ... 103 104 105 106 107 ... 170 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£