Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 104 z 171)

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

  Stránky: ««« 1 ... 102 103 104 105 106 ... 171 »»»

RSS

Příspěvky [2,061 až 2,080 z 3,405]

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Taktak, Aiwa byla v r. 2002 koupena Sony.
http://en.wikipedia.org/wiki/Aiwa

To nic nemění na tom, že ta věž je AIWA, asi dostal echo nebo je to někdo odsud, už to totiž v inzerátu opravil.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Ano, Sony už dlouho vlastní Aiwu a nové výrobky značky Aiwa jsou prodávány jako Sony Aiwa.

Konkrétně ten typ z inzerátu je např. tady: http://newdelhi.olx.in/sony-aiwa-audio- … -397392636

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob … korun.html indukční nabíjení? A v čem je jako lepší než normální drát? big_smile Když budu potřebovat volat a zároveň nabíjet a ten mobil nebudu moct zvednout od podložky...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Prostě telefonovat při nabíjení nebudeš. Ale nepotřebuješ žádnej drát,  ušetříš za zničený konektory  smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

tek: no to je fakt supr! big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Asi čtete blbě, je tam možnost bezdrátového nabílení, dá se to samozřejmě připojit i normálně drátem. Stačí přijít domů a hodit ten mobil na tu destičku. Některá auta už to mají taky, hodíte mobil do přihrátky a v ní je zabudovaná indukční nabíječka. Ale ta cena u nás celej ten mobil zabíjí...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Dohnalik: jo aha... Ale stejně se mi to zdá jako zbytečenost.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Jo, cena to dost zabíjí, ale i taková Nokia 9500 stála 45000 a dnes po sedmi letech co jsem o ní snil ji konečně mám. Ale pro mě to není, jak to nemá 250g a qwerty klávesnici s českými znaky tak to nechci. Na těch dnešních parodiích na qwerty klávesnici se nedá dobře psát.

To bezdrátové nabíjení mi přijde skvělé, prostě to hodím na placku a mám klid, hlavně v autě by to bylo perfektní. Ten telefon stejně nebude mít extra velkou výdrž tak se to hodí. Ještě z MDA si pamatuji na kurvítka jménem konektor ve kterém bylo integrované vše. Za chvilku to zoxidovalo a vyměnit šel hodně blbě, navíc nebyl moc odolný a za chvilku bylo po něm díky oxidaci nebo proto že jej člověk prostě používal.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

MI povídej o klávesnici. jsem si zvykl na N 9500 a včil nemám co koupit. Nikdo podobný stroj nenabízí....

(upravil Fox_25 15. 1. 2013 1:41)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No tak to bych si zase koupil N9500, na email na tom člověk odpoví, výdrž proti dnešním multimediálním krabičkám výborná, dokonce skvěle poslouží jako cihla nebo těžítko. Ale co je nejlepší když člověk chce hlasitý hovor tak jej prostě otevře. Já ten telefon mám rád. Dokonce se dají sehnat nové panty a kryty. Ten svůj se chystám repasovat dokud jsou díly, za čas nebude nic. Navíc každý na něj kouká jako na zjevení.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Jo to na mojí Nokii 2600 taky všichni koukaj jak na UFO z Marsu. Nic si z toho nedělej. lol

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://aukro.cz/zalozni-zdroj-apc-cyber … 73924.html

socko zm*dečkování v akci smile big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Asi se taky u nás poohlídnu ve sběrném dvoře, jestli se tam neválí něco zmokvalýho  big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tady se fakt dá prodat všechno..
Asi si dám inzerát:
Prodám použitý a z půlky plný pytlík do vysavače...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tak co ty víš? Třeba si ho šikovný kutil vyklepe a ještě ho jednou použije smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Jestli budete mít stejné sběrné dvory jako u nás tak vás leda tak pošlou někam. U nás je nejspíš státní tajemství co tam vůbec mají. Jednou tam někdo přivezl laboratorní vybavení, na všem tesla, vše krásně zachovalé a funkční vč. škopků a generátorů. Když jsem se vedoucího zeptal co za to chce tak mi řekl že třeba 10000, že je toho dost a že to tu hodnotu má. S díky jsem odmítl a druhý den jsem jen pozoroval jak to všechno odborně rozebírají a bylo mi u toho blití. No a když tam mlátily kladivem do nahrávacího zařízení od Ampex tak jsem si řekl že už mě tam nikdy neuvidí. Ale tak co, jen mi to ukázalo jak jsou lidi blbí, nějaký dědula vezl starou oktávku netknutou rzí v původním stavu a měl radost z toho že má v ruce papír o ekolikvidaci.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Anebo rozstříhá a použije coby filtr do kávovaru big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Dalča:
Dobrej inzerát, jen bych vynechal ten konec "do vysavače" smile

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Fox: Tak tady u nás je to celkem v poho. Kdo dřív přijde, ten dřív žere a nikdo se tam o to nějak nestará. Ale já tam spíš věci vyhazuju než sbírám. To jen co se občas dozvím od kluků, co tam všechno našli smile

madeindoma: No tak to je mňamina. To by byla silná kávička big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Lidi jsou bohužel idioti. Jedni vyhazují  do nenávratna skvosty a na druhou stranu se to hemží podvodníky, kteří kšeftují se šmejdy a vydávaj to za echt poklady... A lidi jim to žerou (aukro atp.)
Nechápu to, a je mi z toho smutno.

Příspěvky [2,061 až 2,080 z 3,405]

  Stránky: ««« 1 ... 102 103 104 105 106 ... 171 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£