Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Jak řešit zvukově přecitlivělé sousedy?

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 30 z 30]

Re: Jak řešit zvukově přecitlivělé sousedy?

Ani naši neakceptujú, je to hrôza. Hlasnejšie môžem počúvať len keď nie sú doma, a to je málo času.

Web

Re: Jak řešit zvukově přecitlivělé sousedy?

Kdysi, jak jsem byl mladý (asi kolem 16 let) tak mi soused vyhazoval pojistky lol  Stejně jsem vyhrával pořád stejně nahlas, pak ho to přestalo bavit smile Jinak naproti v baráku taky párkrát přišli i za rodiči. Táta si je poslechl a zavřel dveře ... No a teď když přijdu  domů (asi jednou za 3 měsíce) tak mi to dělají sousedi to samé - Kravál smile
No a stejně si nemůžu pustit nahlas muziku, protože moje polovička řve, ať to zeslabím, že nejsem normální ....

Web

Re: Jak řešit zvukově přecitlivělé sousedy?

A proc to vlastne solite tolik nahlas lol

Re: Jak řešit zvukově přecitlivělé sousedy?

mě todle období taky přestává bavit, solím si to nahlas v autě a to jezdím docela často takže doma to nemám zapotřebí. leda filmy nebo když mám dobrou písničku a naš nejsou doma, už nemám chuť je furt otravovat a slyšet bouchání na zeĎ ale i tak to někdy přeženou.. ale co, rodiče si nevybíráme a je lepší najít jiný skulinky co se hudby týče, třeba to auto wink

Web

Re: Jak řešit zvukově přecitlivělé sousedy?

V autě neposlouchám nic, nebaví mě to. Zvuk motoru je nejlepší big_smile
Sice, kdybych měl v autě dobrou aparaturu, to je něco jiného ...

Web

Re: Jak řešit zvukově přecitlivělé sousedy?

Hoši, hoši, když to tady tak pročítám...mějte trošku ohledy. Až vám bude čtyřicet / padesát a víc, budete muset vstávat o půl pátý do práce,  vedle u sousedů budou mlaďáci do rána dělat kravál (a pak celý den prochrápou, aby mohli večer zase pařit) tak že celou noc nezamhouříte oko, v práci na Vás bude řvát šéf, doma žena, do toho se budou rvát děti - a večer zase od sousedů kravál..., budete z toho taky nervózní. Když to bude jednou za čas, tak nad tím mávnete rukou, - ať se mládí vydovádí, ale každý den, každý večer, každou noc... Já osobně celý život žiju v rodinném domě se zahradou (dříve u rodičů, dnes ve svém), takže jsem se omezovat nikdy nemusel a se sousedy jsem problém také nikdy neměl. Dovedu se ale do těch lidí v paneláku vcítit - párkrát jsem tam také nocoval, a vím že tam je slyšet každý pšouk. Na druhou stranu ale chápu i Vás, co to nemůžete občas "vohulit". Já bych to asi řešil změnou bydliště.

Web

Re: Jak řešit zvukově přecitlivělé sousedy?

No tak asi málokto to vohulí v paneláku v noci. Napríklad ja len cez deň, najlepšie okolo dvanástej, to nieje skoro nikto doma. Od cca štvrtej pre istotu potichu. A to máme ešte pomerne moderný panelák, v ktorom to nieje až také hrozné so zvukmi od susedov. Bol som aj v horších, kde bolo počuť suseda rozprávať... A to sa fakt už nedá. Jedine zmena bydliska, ako píše Fedor.

Web

Re: Jak řešit zvukově přecitlivělé sousedy?

Jak stárnu, tak necítím potřebu mít hudbu tak nahlas. A hlavně taky jaksi poslouchám jinou hudbu... big_smile

Jinak za mlada (konec základky) jsem ozvučení v pokoji dobře hulil, se divím, že to naši přežili. smile Asi to bude tím, že jsou naštěstí zvyklí.

P.S. Tohle téma je snad nesmrtelný, řeší se to tu už po x-tý. Holt každej se musí pochlubit, jak mu to hrávalo (hraje) nahlas. lol

Web

Re: Jak řešit zvukově přecitlivělé sousedy?

Já si hudbu teda nahlas pustím.... Ale né každou a né na dlouho, když se mi líbí a chci si jí užít na 100%, potencák letí wink. Jinak jsem dneska přišel z dvou dízek, na tu první jsem chodil často a stěžoval si na vcelku vysoký hlasistosti, jenže jsem byl prvně na té druhé(poprvé) a tam to byl mazec. Sice jen 2 dvoupásma a jeden 15" sub v BR, ale místnost malá a hladina akust. tlaku těžce kurvila moje ouška, po příchodu do oné první diskotéky to bylo najednou skoro potichu.... Asi sem si včera zprasil uši, dpč big_smile

Re: Jak řešit zvukově přecitlivělé sousedy?

Od třiceti let nahoru bude Tvoje nejpoužívanější slovo "cožé?" lol

Web

Příspěvky [21 až 30 z 30]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Jak řešit zvukově přecitlivělé sousedy?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£