Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Dexon IRB vs Sony

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Dexon IRB vs Sony

Zdravím Vás tu všechny. Nějakou dobu přemýšlím nad upgradem repro... momentálně poslouchám na reproduktorech od systému sony hcd-rg33 a napadá mě je nahradit stavebnicí od dexonu s IRB 16 konkrétně tedy regálovku na kterou mají na webu návod. Ale nikdy jsem neslyšel takovou sestavu a nevím zda to bude rozdíl od repro sony, vím že asi nebudete mít zkušenosti s takovými repro od spotřební elektroniky, ale kdyby přece jen někdo dokázal porovnat s tím dexonem tak bych byl velice rád. Co jsem tak hledal tak se tu na fóru řešil IRB 20, ale já bych radši něco menšího už jen z toho důvodu, že chci mít repro na stole popřípadě na zdi vedle monitoru. Jestli mi doporučíte něco jiného co by vycházelo cenově podobně jako ten dexon tak bych byl rád. Za jakékoliv reakce budu rád

Re: Dexon IRB vs Sony

Budeš spokojený.Za ty přašule jede dobře.

Re: Dexon IRB vs Sony

já bych šel do toho osmipalce teda smile

Re: Dexon IRB vs Sony

Když bych tedy šel do toho 8", byl by velký rozdíl kdybych ho dal do uzavřenky o menším objemu? Sice mám v plánu koupi většího kancelářského stolu a mám 32" monitor, takže reproduktory můžou být verši a monitor tak nezanikne, ale zase bych nechtěl na stole bedny s hloubkou kolem 40 cm...

Re: Dexon IRB vs Sony

Má je brácha, stavěl je  s IRB 16/60/01,8  v 27 litrech.

Re: Dexon IRB vs Sony

Až 27litrů jo? A bassreflex laděnej na kolik? Vím že to asi nebude zvukově něco extra, ale zase bych nerad zůstal na stejné úrovni jako jsem teď...

Re: Dexon IRB vs Sony

tuším že jsme dávali 44hz

Re: Dexon IRB vs Sony

Díky za odpověď, tak trochu popřemýšlím nad tvarem respektive rozměry a možná se do toho pustím, musím si sehnat někoho v blízkém okolí kdo má frézku, abych mohl reproduktory zapustit

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Dexon IRB vs Sony

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£