Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 57 z 57]

(upravil Hazys 1. 7. 2014 19:57)

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Jistě, ta tvá teorie o tom, že střední proudový odběr zesilovače je 3x větší při 30Hz než při 100Hz, je opravdu hodna obdivu, ale nějak na ní asi nestačím.

Pokud ty nejsi natvrdlý, tak si tam přečti znovu, že se píše o odběru zesilovače, nikoliv o proudu kondů. Ano, slovíčkaření, ale docela podstatné.

(upravil danhard 1. 7. 2014 20:42)

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Nevím co bych si měl přečíst, jelikož si neuvedl pramen kde jsou souvislosti, což je u takového blba pochopitelné.

A odběr zesilovače má zajisté spojitost s tím, kolik je okamžitě na filtračních kondech, na napájení konce a také s tím spojeného maximálního rozkmitu, výkonu.

ps. nespřádám něaké teorie, to jsou věci zjevně patrné a kdykoliv prokazatelné.
Takovej zmrd, kus hovna, mě tu nebude poučovat.
Když už jsi blbej, jak vrata od chlíva, tak sem nelez, sráči !

(upravil Hazys 1. 7. 2014 21:00)

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Pramen zde byl uveden, stačí být pozorný.

Spojitost tam je, avšak proudový odběr zesilovače s klesajícím kmitočtem neroste, jak se v pramenu píše. Vysvětlit jev v čem to spočívá (jak jsi ho vysvětlil mě) je patrně správné, ale nepřipadá mi správné odbýt jej tvrzením, že odběr proudu zesilovače s nižším mitočtem roste. Asi si to vykládám blbě, ale tak jak to vnímám psané, je to blbost.

Běž si ventilovat svůj sprostý obsah třeba na záchod. A pokud umíš číst, tak tě nikde o ničem nepoučuju. To bych si já nedovolil.

(upravil danhard 1. 7. 2014 21:04)

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Ty jdi do prdele hned.
Nemohu za to, že jsi tak tupý a netolerantní, že jsi nepochopil z toho úryvku pointu věci.
Rozhodně ale nebudu vyhledávat zdroj, nebo autora nějaké citace, když jí takovej čurák, zmrd a namyšlený hovado jako je Hazys, alias Jan16, občansky Jan Sixta takhle uvede, se záměrem se o ní dohadovat, jak je to blbě.

Vystupoval tady nějakej Jan16, ten byl jakž takž snesitelnej a taky si nepamatuju, že bych ho poslal do prdele. Naopak jsem trpělivě vysvětloval.
Pak se tu objevil nějakej Hazys, tvářil se jako že je to někdo jinej a taky to bylo jako Jekyll a Hyde smile a taky jsem ho hned poslal na ona místa, za což byl banán.
Zůstal tu jen ten Hyde, takže to tu nebude mít se mnou jednoduchý. Já jsem kurva zásadová smile

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Chlapi, vietě prečo sa stavajú transformátory na kopcoch?

Aby tie elektróny dole kopcom lepšie frrrčaly!


- no a s proudovým odběrem zesilovače to máte podobně ...

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Teda Vasek si to dava big_smile
Chlapi, to jste druzstevnici?

Web

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Hazys napsal:

Jistě, ta tvá teorie o tom, že střední proudový odběr zesilovače je 3x větší při 30Hz než při 100Hz, je opravdu hodna obdivu, ale nějak na ní asi nestačím.

Pokud ty nejsi natvrdlý, tak si tam přečti znovu, že se píše o odběru zesilovače, nikoliv o proudu kondů. Ano, slovíčkaření, ale docela podstatné.

Nic jsem nepsal o středním odběru, ani to nebylo v té vytržené citaci bůhví odkud, ale že jsi Hazys obrčurák, co všechno překroutí, je zcela jisté.
Já jako družstevník tady takového zmrda tedy nechci. Je to můj svobodný názor, který takto sděluji.

(upravil Hazys 1. 7. 2014 22:35)

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Já rád kroutím, ty se rád sprostě vyléváš. Sme si kvit? Asi ne... ale to je jedno. Aspoň nebudeš zlej na ostatní, když se vybiješ na mě. Mě jsou totiž ty tvý sprostý výlevy víš kde... smile

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Ty jsi mě Hazys taktéž u prdele, ale když se tu objeví takovej zmrd, co neustále kalí vodu, tak ho rád označím.
Ber to tak, že můj slovník akorát vyznačuje moje opovržení Tebou. Nejsou to nějaké výlevy, to nemám zapotřebí smile jenom to ukazuje jakého jednání je takový objekt hoden.

(upravil Hazys 1. 7. 2014 22:53)

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Pokud tím objektem myslíš sebe, tak ses strefil. Nevím, co si tou sprostotou dokazuješ. Vypovídá to maximálně něco o tobě. Možná by tě nejeden víc respektoval, kdyby ses choval slušně.

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Nevím, asi jsem to neřekl dost jasně, ale když cítím z vystupování svini, tak se k ní také tak chovám.
Smozřejmě s těma sprosťárnama to beru tak trochu na sebe, málokdo to pochopí, ale na nějaké cavyky není čas, svině musí být označena.
Často jsem se v životě tímto neřídil, nechal jsem se takovými lidmi v obchodech nachytat a přišel jsem o pěkné peníze, asi o 20 mega, ale tady o nic nejde, tak nechávám svým intuicím volný průchod smile

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Kdybych já měl nechávat svým intuicím průchod, to by se tu asi divili. Leč nedělám a dělat to nebudu. Proč taky? Za to žes přišel o 20 mega já opravdu nemůžu. To ses měl vyvztekat na příslušných osobách. Ale aspoň že už teď víme v čem to pramení.

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

No synku, z toho možná pramení, že se neomezuji ve vyjadřování svých zkušeností.
Bohužel, že poznám svini, z toho vyplynulo taktéž.
Proč myslíš že Vám doporučuji tým "nezávislých spolupracovníků" ?

(upravil Hazys 2. 7. 2014 0:01)

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Proč? Raději nebudu vyjadřovat své intuice. lol

Ale těší mě, že když se vyvztekáš, dá se s tebou normálně bavit.  Kéž by to v takovémhle stavu zůstalo pořád, co myslíš?

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Asi by jsi se měl zamyslet nad tím, aby to Tvé sviňáctví nebylo tak viditelné, pak by se na něj třeba nedostalo. smile
Co myslíš, Hazys ?

(upravil jozo1606 3. 7. 2014 17:00)

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

ako  korekčný predzosilovač možem použiť  ne092 ???
myslim,  mate s ním zle skúsenosti alebo  na bežnné raz týždenné použitie stači ?

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Korekčak na predpis. raz tyždenne a ani kvapku viac smile

Příspěvky [41 až 57 z 57]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£