Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Co říkáte na můj subwoofer?

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 55 z 55]

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

mengel252: Budu odlejvat a tak musím udělat formu

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

maradtic
Z granulovaného hliníka? Kde sa dá kúpiť, za koľko? aký je postup? Už dávno som rozmýšľal, že niečo skúsim, ale nepodarilo sa mi nájsť dosť informácií.
Pomôžeš? Budem zauzlovaný.

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

Mě se to také líbí, i když ten věk - nevím, nevím - co z něj proboha bude ve třiceti ?:O?...jen jestli z nás někdo nedělá p..el sad.
A já jsem 11ti letému klukovi koupil Voltíka II mad. Měl jsem asi koupit rovnou to DPAčko, aby nebyl pozadu.

Web

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

fedor: tak toto ti vyšlo  lol

mengel252 .. v Žiari nad Hronom by ho nemali ?

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

BobiseK
Celkom určite. Myslíš, že mi predajú 10kg na moje pokusy?

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

myslím že aj áno, chladiče tam predávajú aj na kilá...

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

Aj tak by som nevedel, čo potom s ním, ale verím, že maradrtic mi poradí.

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

maradrtic:
Pokud jsi to fakt dělal sám tak klobouk dolů, seš u mě frajer ... DPA a lampáč ve 13 je taky kousek hodnej obdivu... já ve 13 stavěl Texana,transitwatta, a myslel jsem si že jsem king když mi to oboje hrálo big_smile a bedny jsem měl tak maximálně papundekl sešroubovanej a vyhýbku jen kondík k vejškáči.. já osobně ti plně věřím protože k elektronice mě přivedl spolužák kterej už v 11 postavil funkční TV hry a nebyl pro něj problém postavit a oživit prakticky cokoliv až již z amára nebo i svoje nápady... k bedně asi toliko má to hlavu a patu a bude to hrát slušně smile jen se nezastavuj nenech se odradit a pokračuj dál ať z tebe něco bude!

Není co dodávat...

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

mengel252 napsal:

maradtic
Z granulovaného hliníka? Kde sa dá kúpiť, za koľko? aký je postup? Už dávno som rozmýšľal, že niečo skúsim, ale nepodarilo sa mi nájsť dosť informácií.
Pomôžeš? Budem zauzlovaný.

Já nevím. Zatím jsem si jenom sehnal různé chladiče z zařízení, časem se to určitě objeví na stránkách, jestli se to povede wink

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

maradrtic:   ...az mi je to cudne ze ta doteraz z miestnych "pisalkov" nikto nesprdol ze mas 312ku a nie kchuuuuuul beymu alebo profika ako je to tu zvykom big_smile

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

312 a 860x je tu v úcte či aspon rešpekte

Web

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

Spíš jde o to, že dotyční pisálkové, co by ARN312 či jejího staršího bráchu chtěli pohanět, s nimi neumí dělat. Výsledek byl buď ten, že to bučelo a plandalo /hlavně když pisálek použije mizerný zesilovač/, případně to mělo basů málo apod. Jsou to úplně normální repráky a vyžadují vzhledem ke svému určení adekvátní zacházení, nic víc, nic míň.

Web

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

Osobně vlastním dvě ARN 312/8Ohm ve svých sloupcích. Co se týče nízkých frekvencí je to masakr, tohle to prostě žádnej dodatečnej sub nepotřebuje... Jde krásně odspodu, až člověka někdy zamrazí v zádech.
Naprosto souhlasím co píše Sinclar, člověk musí vědět co dělá a s čím to dělá. Taky jsem si hrál a můžu říct, že 312 není na kravál.... Od toho tu jsou jiní, ale na pohodový poslech a sem tam celkem solidní zemětřás je úžásná. Další věc je umístění v místnosti, které dělá nevídané výsledky... S tím by si měl člověk set sakramnesky vyhrát, pak je výsledek opravdu famózní smile.

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

No duvod, proc v tomto vlakne neni ARN312 hanen je predevsim autor subwooferu a jeho vek. Je to podstatne drazdivejsi resit vek a schopnosti 13-ti leteho kluka, nez rozpradat pseudo-debaty o ARN312. Dobre to napsal Sinclair i Martin, pri spravnym zachazeni hraji velmi dobre smile

Re: Co říkáte na můj subwoofer?

to maradrtic: Ahoj, tvůj subáč vypadá hezky, je to pěkná práce, fandím ti. Važ si toho, že ses dostal k elektronice v takovém věku. Hodně štěstí v dalších projektech! wink

Web

Příspěvky [41 až 55 z 55]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Co říkáte na můj subwoofer?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£