Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 5)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Tesla HC43

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5

RSS

Příspěvky [81 až 84 z 84]

Re: Tesla HC43

Ešte lepšie to funguje pomocou kyseliny citronovej (tiež Citrodeko, no to spravidla obsahuje nejaký podiel cukru). Som raz zistil, keď nebol doma Acylpirín a potreboval som preletovať tenučký lakovaný drôt.
Oboma sa aj výborne čistia varné kanvice, vodovody, odpad z umývadla atd. Na roziel od octu to nesmrdí.

Re: Tesla HC43

No, vidíš, já zpravidla lakovaný vodič řešil nějak mechanicky. Člověk se učí pořád.

Re: Tesla HC43

Kedysi sme to opalovali plamenom zapalovaca, oskrabkali nozikom, jemnym smirglom a tak no ked mi parkrat tenucke drotiky zhoreli pred ocami alebo som ich pretrhol, hladal som ako na to.
Na Acylpirine / v Citrodeku ide precinovat aj neocisteny tenky vodic priamo cez buzirku no smrdi to a spece to tu buzirku na krajoch. No robieval som tak, ak to bol velmi jemny lankovy vodic v buzirke, ktory sa pri snahe zbavit ho buzirky trhal.

Re: Tesla HC43

Pánové, hlavně se nesmějte, bylo to jenom samotný šasi, a teď je z toho tohle. Prostě jsem to tak cítil, takže vidíte, to co vidíte. No, je to low-end, ale spoustu plastových křápů přehraje určitě, já jsem celkem spoko.
Akorát, akorát na fotkách vylezla spousta nedokonalostí, taky už nevidím, no.
Jo, a ty fotky, jasně. Tady. https://stiglitz.rajce.idnes.cz/TESLA_HC43/
Domácí bastl, je to všechno jenom s ručním nářadím, elektrický obrábění dřeva si v panelákový dílničce nemůžu dovolit.

Příspěvky [81 až 84 z 84]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Tesla HC43

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£