Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » rada reciever pioneer

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: rada reciever pioneer

zdravim mistni borce a prosim o pomoc s mensim problemkem mam reciever pioneer vsx d511 koupil sem ho za luxusnich par korun ale s uni dalkovym ovladanim.
A tady nastava problem potrebuju vypnout ATT a uni dalkovy ovladac to neumi sad na recievru tlacitko pro tuto funkci taky neni poradi nekdo jak to mam vypnout? http://www.autohificlub.cz/forumimages/2013_11_14_06_32_533047.jpg

Re: rada reciever pioneer

Obávám se, že bez orig. DO toho moc nevymyslíš, možná ještě nějaký jinačí univerzál, který umí více funkcí.

Web

Re: rada reciever pioneer

no tak tim padem budu muset koupit origo dalku smile pokud to nejde jinak vypnout

Re: rada reciever pioneer

Některé univerzální dálkáče mají větší rozsah funkcí, ale to dost často člověk narazí na to, že s něčím nehneš.

Web

Re: rada reciever pioneer

Odkud si, já z Přerova a mám 511 taky.
Vladimír

Re: rada reciever pioneer

Teoreticky, kdyby ses dostal k nějakému samoučícímu dálkáči, tak do něj můžeš napálit všechny povely originálu, pokud ten originál dostaneš do ruky. Originální DO bývají někdy příšerně drahé.

Web

Re: rada reciever pioneer

Je to tak, takový dálkáč musí mít funkci samplování, tzn. z originálního dálkáče při namíření do toho samplovacího prostě jednotlivé povely nahraješ. A ten samplovací si je pak vezme za své. Samozřejmě je nutné navštívit někoho, kdo ten originální D.O. vlastní. Na trhu se čas od času objevuje v akci kolem dvou stovek takovný šikovný přístroj. Je to v obchodě, se kterým nejsem nijak spjatý, proto to doufám nebude žádný prohrohřešek proti pravidlům fóra. Občas tam zajdu jenom jako zákazník a při další akci, pokud bude, si ho asi konečně pořídím i já - je to obchod Lidl.

(upravil Ditr 17. 11. 2013 12:46)

Re: rada reciever pioneer

vladimirek napsal:

Odkud si, já z Přerova a mám 511 taky.
Vladimír

cau chlape ja jsem z ostravy tak kdybys nahodou mel cestu kolem tak ho vem a napis jenom bys mi to povypinal byl bych moc rad wink a nebo bych se nekdy stavil mam ten uni d.o a ma funkci uceni z originalu tak bychom to mohli dat nejak dokupy wink ale uvidime ted sem dostal link na levne origo dalky a tahle vyjde na 590 tak uvidime asi to koupim a bude klid

(upravil Ditr 17. 11. 2013 12:38)

Re: rada reciever pioneer

jik napsal:

Je to tak, takový dálkáč musí mít funkci samplování, tzn. z originálního dálkáče při namíření do toho samplovacího prostě jednotlivé povely nahraješ. A ten samplovací si je pak vezme za své. Samozřejmě je nutné navštívit někoho, kdo ten originální D.O. vlastní. Na trhu se čas od času objevuje v akci kolem dvou stovek takovný šikovný přístroj. Je to v obchodě, se kterým nejsem nijak spjatý, proto to doufám nebude žádný prohrohřešek proti pravidlům fóra. Občas tam zajdu jenom jako zákazník a při další akci, pokud bude, si ho asi konečně pořídím i já - je to obchod Lidl.

presne ten mam silvercrest modre podsviceny s lcd displejem wink
jinak k tomu obchodu se kterym nejsi spjaty smile my se prestelovali pouze na nej od doby kdy sem delal v nemecku potraviny jsou kvalitou stejne jako v DE smile a dokonce je tam i to same zbozi smile az na par vyjimek samozrejme elektronika se tam prodava te same znacky co unas tedy ta vyse zminena u uni d.o smile a co zatim mam horkovzdusnou pistoli a brusku na vrtaky a nemuzu si stezovat zatim

Re: rada reciever pioneer

Sendy napsal:

Teoreticky, kdyby ses dostal k nějakému samoučícímu dálkáči, tak do něj můžeš napálit všechny povely originálu, pokud ten originál dostaneš do ruky. Originální DO bývají někdy příšerně drahé.


co sem koukal tak jsou v rozmezi od 700az 1200kacek sad

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » rada reciever pioneer

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£