Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » aky starsi receiver?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: aky starsi receiver?

Ahojte,
bludim po forach a bazaroch hore dole, no nejak nemam vedomosti aby som ucinil dobre rozhodnutie, preto dufam v radu.

Napriek odporucaniu na 100 miestach ze stereo je >> 5.1, by som si chcel nechat tuto moznost otvorenu a preto som sa rozhodol pre AV receiver, bazarovy.

Chel by som vas poprosit o radu, nejake overene starsie modely, popripade ak ste sa s niecim stretli priamo link na bazarovu ponuku, na nejaky av receiver kt by mal splnat cca:

- zdroj zvuku bude vzdy pc ( asi mp3 a spol, niesom audiofil, vinyly a pod )
- 90% casu stereo/muzika, no chcem mat moznost 5.1/7.1 co uz nemusi byt v bohvie akej kvalite, takze ak by bol nejak viac zamerany na stereo bolo by to fajn.
- video funkcie ma netrapia, ( cim menej tym je viac ceny receivra v audio )
- netrapi ma milion funkcii, skor ma zaujima samotny zosilovac
- bolo by fajn hdmi a usb
- rok vyroby 2000+
- overeny model - tj svojho casu bol cena/vykon vynikajuci, dobre recenzie, produkt roka a podobne a teraz je bazarova cena primerana svojmu veku a stavu.
- cena 300E +- 100E zavysi od vyhodnosti ponuky.

Za odpovede dakujem, prosim nepiste mi prispevky stylu za tu cenu nic nekupis, kup si radsej stereo za 100000 a pod smile

(upravil Jonydanger 13. 11. 2013 19:42)

Re: aky starsi receiver?

Mám 3 roky Onkyo TX-SR608 a zatím jsem nad míru spokojený, zapojený 7.1, vše přes HDMI i na stereo je super. Při výběru si dej pozor na to co máš nebo budeš mít za repro. Dost receiveru je na 6 nebo 8 ohmové repro. Já mám 4 ohmové repro, proto jsem si vybral tento. Koncové zesilovače jsou tranzistorové.

Re: aky starsi receiver?

rok výroby 2000 a požiadavka na HDMI nejdú moc ruka v ruke (to je až od cca 2003, reálne 2004 2005) ... takže bolo by fajn to upresniť

Re: aky starsi receiver?

napisal som rok vyroby 2000+, takze kludne aj rok 2016:P, len som nechcel aby to bol uplne stary kus. Na hdmi som tiez na pisal ze by bolo fajn, takze to nie je 100% podmienka, ak sa najde nejaky dobry kus za dobru cenu a nebude mat hdmi, nejak to prekusnem:P

Re: aky starsi receiver?

http://hifibazar.cz/detail.asp?id=2046

Re: aky starsi receiver?

Ahojte, dakujem za rady. hifibazar sa mi pozdava. Chcem sa opytat preco prave ten HARMAN/KARDON AVR 355 TB II ? V com je lepsi ako  napr DENON AVR-2808 v podobnej cene?

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » aky starsi receiver?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£