Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Nenáročné a levné bedýnky

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Nenáročné a levné bedýnky

Zdravím všechny odborníky. Mám bedýnky objemu cca 5l, x ARN 150-65/8. K tomu bych dokoupil nějaké levné výšky. Zřejmě z těchto dvou:
Popis produktu Reproduktor GY7060-1 výškový  Vysokotónový reproduktor
Impedance: 8 Ohm
Příkon: 10 W
Kmitočet: 2.5 - 25 kHz
Citlivost: 86 dB
Rozměry: 48 x 47 / 18 mm

Popis produktu Reproduktor TW702 (DTK-700)  Vysokotónový reproduktor
Impedance: 8 Ohm
Příkon: 40 / 100 W
Kmitočet: 3 - 23 kHz
Citlivost: 93 dB
Rozměry: prům. 74 / 21 mm

Nalezl jsem je u fy TIPA.Jaké mám tomu dodat výhybky, s jakým dělicím kmitočtem?6 nebo 12db? Podotýkám, že o nějaké hifi nejde, ale aby to hrálo např. v garáži.

Re: Nenáročné a levné bedýnky

Spíš než neznámé produkty z TIPA bych k tomu dal nějaký TVM, pokud se vejde "klasika" ARV089-00/8 za 160Kč nebo menší ale dražší kaloťák ARV078-00/8 za 237Kč. Otázkou je, jestli to má vůbec cenu, k těm širokopásmům... Jako vyhybka tady asi vyhoví jen seriový kondík cca 2uF před výškáčem. Poměrně použitelný low-end výškáče jsou taky TONSILy GDWK6,5/10,8 (10W, 93dB, 4...20kHz, 64x64mm), v Dexonu bývaly za 150Kč. Dvou použitých, plně funkčních bych se rád za nižší cenu zbavil smile

Web

Re: Nenáročné a levné bedýnky

A kolik by sis za ně představoval? Ty z Tipy jsou za cca 70,-K. No ještě mám taky ARV 261, ale ty mají jinou impedanci a myslím že jsou moc velké.

Re: Nenáročné a levné bedýnky

ARV261 jsou hlavně k prdu - velmi směrujou - když to přeženu, tak jsou na vejškách téměř srovnatelný s tím ARN co máš smile
Já bych to viděl taky na 70/ks + poštovný. Klidně Ti je předem nafotím.
Chci upgradovat na ARV078.

Web

Re: Nenáročné a levné bedýnky

Za 70 to beru, fotku posílat nemusíš vím jak vypadají.

Re: Nenáročné a levné bedýnky

TAk mi mailni adresu a to, jestli chceš dobírku nebo platbu na účet (ušetříš cca 50 což není špatné)

Web

Re: Nenáročné a levné bedýnky

Emil je odeslán!

Re: Nenáročné a levné bedýnky

Super. Přes víkend vymontuju a zabalím, v pondělí pošlu smile

Web

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Nenáročné a levné bedýnky

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£