Téma: Open12: Hormadka na 12" zvukovody a pěnu

Pište kdo kolik budete chtít zvukovodů. Cena je 500/ks pouze za frézování, materiál dodáte sami! U mého truhláře bych mohl zajistit i výrobu polotovaru kdyby někdo jó chtěl, ale to dopředu nevím, kolik by bylo. Odhaduju několik dalších set, ale můžu poptat až se bude dávat vyrábět. Ačkoliv, teoreticky byste ušetřili na poštovném..uvidíme...
Prototypy už mám, zatím to vypadá, že se na začátku srpna oměří, tak pak bych to uzavřel. K vyzvednutí pak u mě Plzeň nebo jezdím Praha a okolí nebo spíš pošta. Už se pár lidí ptalo, na Slovensko by se to tedy asi poslalo najednou a pak si to tam rozdistribuujte. Nebo to po někom poslat, kdo pojede do CZ.

Připište i, kdo k tomu budete chtít pěnu do zvukovodu. Matroš bulpren se musí objednávat dopředu.

Re: Open12: Hormadka na 12" zvukovody a pěnu

Zorg napsal:

..... materiál dodáte sami!.......

To je blbost, dovedeš si představit, že Ti to kluci ze Slovenska posílají? a najde se podle mne 5 dalších důvodů proti

Web

Re: Open12: Hormadka na 12" zvukovody a pěnu

To máš asi recht. Takže poptám truhláře a nahodím cenu.
Nebo pokud byste se někdo chtěl víc angažovat, budu jen rád. Řezat a lepit to ale ani nemám kde.

Re: Open12: Hormadka na 12" zvukovody a pěnu

Tak jak to pokračuje? smile

Re: Open12: Hormadka na 12" zvukovody a pěnu

Zatím zvukovod u MaBata na měření, snad se k tomu brzy dostane smile ale je tam problém s tím že ty testovací kusy jsou o pisl hlubší, takže by to možná chtělo ubrat než se s tím měřit, když pak ty finální  budou jinak. Kdyžtak se k tomu Marceli vyjádři...

Re: Open12: Hormadka na 12" zvukovody a pěnu

Já se nakonec odhlašuju z akce, pořídil jsem h10RW od daytonu a budu si hrát s tím smile

Re: Open12: Hormadka na 12" zvukovody a pěnu

To je ovšem velká, velká chyba smile

(upravil Jupi 15. 11. 2013 20:40)

Re: Open12: Hormadka na 12" zvukovody a pěnu

Nepamatam sa, ci som sa prihlasil. Ak nie, rad si objednam smejchove zvukovody - 2 kusy.
Samozrejme za predpokladu, ze niekto doda material. Zo SK sa mi ho ozaj nechce posielat.