Téma: JJ e88cc a EF806s

Ahoj,
nemá někdo na darovaní  mrtvé JJ e88cc a EF806s? Nebo jě někde na netu pořádné porovnání s Teslou?

Děkuji.

Re: JJ e88cc a EF806s

tady ...

Re: JJ e88cc a EF806s

Tohle je naprd. Myslel jsem porovnani do sroubku rozkuchanych elektronek. Nebo mi je nekdo poslete, ja obetuju Nos Tesly a nafotim to.

Re: JJ e88cc a EF806s

Neni to skoda? Pouzite Tesly mozem poskytnut aj JJ ECC83. EF806 JJ nemam.

Re: JJ e88cc a EF806s

Škoda to sice je, ale co mám dělat, prostě mě to zajmá. smile
Stou JJ ef806s bude problem, to moc blaznů nekupuje.
A tobě se to nechce kuchnout? Chtěl jsem to podrobně rozkuchat, nafotit a poslat na jacmusic.

Re: JJ e88cc a EF806s

Co nevidět bych měl mít pár vyjetých EF806 JJ.

BTW, Tesla dělala kolik verzí EF806S ? Vím o dvou.

Web

(upravil srackolapka 18. 6. 2013 2:31)

Re: JJ e88cc a EF806s

A jake jsou rozdily?
Delala Tesla ecc803s s kratkym systemem? Citelny je pouze konec 3S.
viditelny rozdil proti e83cc: jednou uchyceny vetsi getr
                                                otocene anody
e83cc nalevo
http://img6.imageshack.us/img6/3099/59vk.jpg

Re: JJ e88cc a EF806s

ECC803S boli len dlhe anody, 'strieborne" nozicky.
E83CC boli kratke anody, zlate nozicky.
Alebo ako vlastne?

Re: JJ e88cc a EF806s

Je to tak jak pises, ale tohle proste neco jinyho. Na vsech co mam, jsou ty anody oproti e83cc otocene a vetsi getr.  Vsechny e83cc to maji proste opacne a mensi getr.

(upravil Sendy 20. 6. 2013 23:52)

Re: JJ e88cc a EF806s

Že by někdo potisknul starým štemplem novější a trochu jiné elektronky ?

Web

Re: JJ e88cc a EF806s

No to asi jedine museli v tesle. Je to origo potisk tesla barva i velikost odpovida. Nemam to od prekupnika.

Re: JJ e88cc a EF806s

A to jako myslíš, že krachem Tesly se veškerá barva a tiskové štoky vaporizovaly ? lol
Kdybys viděl, co všechno jsme si jako brigádníci v Tesle stihli kdysi potisknout... dnes by z toho mohly být unikáty světového významu, zvláště na Aukru.

Web

Re: JJ e88cc a EF806s

To si nemyslim, ani to netvrdim. Jen mi to příde divný, proč by to tehdá někdo dělal? A nenapadá tě, co by to mohlo bejt? Je to na 100% produkce tesla.

Re: JJ e88cc a EF806s

Musel bych se podívat na můj vzorkovník a porovnat to, ale tuším, že tyhle anody se dělaly ve Vrchlabí ke konci výroby a pak u JJ.

Tipuju, že by to mohly být jak vzorky, vyrobené snad ve Vrchlabí, nebo počátek produkce JJ, ale to jsou fakt spekulace. Je pár lidí, co by to podle různých markantů mohli poznat, ale to by chtělo osobní návštěvu. Kde jsi to vzal ?

Web

Re: JJ e88cc a EF806s

Je to z oem baleni e83cc, ktere mam uz par let. Bylo tam primichano par kusu. JJ to urcite nejsou. Jsou od pana co delal v tesle.

(upravil Sendy 21. 6. 2013 22:36)

Re: JJ e88cc a EF806s

V které Tesle ten pán dělal ?

BTW, slyšel jsem nějaké historky, že podobné divné potisky vznikly při nějakých přesunech dílů mezi Třincem a Vrchlabím, ale už si nepamatuju, o co přesně šlo.

Web

(upravil srackolapka 21. 6. 2013 22:46)

Re: JJ e88cc a EF806s

Jóó, tak to nevím. hmm
Všechny e83cc byli bez potisku, akorat pár těhlech mělo "popisky".

Re: JJ e88cc a EF806s

No, tak to mohl být doprodej těch divných zbytků, co ležely ve Vrchlabí, tím bych se vůbec nezatěžoval.
Štoky na potisk měl údajně někdo k dispozici ještě před 7 lety, ale barva už asi nebyla.

Web