Téma: Oscilosklop

Ahoj,
Osciloskop nemám jen si jej občas půjčuju tak bych rád konečně nějaký koupil.
Takže chtěl bych chtěl radu od vás zkušenějších jestli by BM566A byla dobrá volba.
Tady jej nabízejí za pro mě vcelku rozumné peníze (zatím), ale počítám že ještě půjde nahoru
http://www.aukro.cz/item249361015_oscil … m556a.html

Případně pokud máte někdo nějaký slušný za rozumný peníz na prodej tak jej nabýdněte.
Díky za vaše názory.

(upravil babakus 27. 9. 2007 14:59)

Re: Oscilosklop

Slušnej osciloskop, avšak jenom do 25Mhz. Na takové to domácí měření je to ideální, ale pokud by jsi chtěl něco malinko rychlejšího tak si sežeň BM566ku(2x100Mhz).

Re: Oscilosklop

Ahoj,
mam doma na prodej opravdu slušnej  BM566A  2x120MHz a k němu sondy 2ks 1x a 1ks 10x. Je opravdu jako nový. Nikdy jsem ho moc nepoužíval a jsem v podstatě první majitel.
Vzhledem k vybornému stavu si představuji cenu 5000kč.

Re: Oscilosklop

Kdo to tady nabízel BM 556 (566?) za 3000,- spolu s BM 492 za 1000,-? Já chtěl ten tóňák, když někdo vezme osciloskop, jenže inzerát už zmizel.

Re: Oscilosklop

7tech: to jsem nabízel já... BM550 a BM492. Taky koukám, že ten inzerát zmizel, ale nabídka je pořád aktuální, jenom si někdo musí vzít i ten osciloskop a pak je generátor tvůj.

Re: Oscilosklop

To Babakus: Samozřejmě mě napadlo, abys mu nabídl ten svůj, ale teď teprve jsem si všiml data prvního příspěvku. Je to dva měsíce staré, takže o ničem.

Re: Oscilosklop

ZdeBed, mám zájem o tvůj BM566A.
Do dvou měsíců bych to mohl finančně zvládnout.=)