Re: Stavba reprosoustav

Dyť tomu (podle toho, jak se prezentuje) vůbec nerozumí! A pořádná aktivní vyhybka je dost drahej špás.

Web

Re: Stavba reprosoustav

No on se o to začal zajímat až teprve nedávno (cca předevčírem) kdy si usmyslel že si postaví třípásma a bude je obhajovat u maturitní komise jako praktickou maturitu (tohle mám taky v plánu, ale jen s nějakými mini 2-pásmovkami (asi ARN150+ARV089) kde bude ve výhybce minimum součástek). smile

Re: Stavba reprosoustav

Tak ať se probere a udělá to co nejjednodušeji - v tomto případě aspoň teda uzavřený budky a pasivní vyhybky! Došlo mu vůbec, že by potřeboval 6 výkonových zesilovačů?

Web

Re: Stavba reprosoustav

Řekl bych že nedošlo. smile Hanzi, vážně, být tebou tak udělám uzavřený dvoupásmový budky.

Re: Stavba reprosoustav

Nalepších reprech podle osvědčenýho receptu.

Re: Stavba reprosoustav

Hele vono by to ARP nebylo tak špatný ,kdyby s mu urval ten květináč a vyrobila se mu dřevěná cca 2l skříňka a pořádně jí narvat třeba vatelínem.

Re: Stavba reprosoustav

Já jenom nevím, jestli celej tenhle dred není nějakej fake... Hlavně je mi divný, že little tak dobře ví, co qi0 má a nemá, chce a nechce, umí a neumí. Nedělá si tady z nás někdo srandu? smile

Web

(upravil BlackRider 28. 9. 2007 11:14)

Re: Stavba reprosoustav

Q je asi nějákej jeho kámik ze školy. lol

Web

Re: Stavba reprosoustav

Jj, přesně tak. smile

Re: Stavba reprosoustav

http://www.seas.no/kit/Njord.pdf
to by nešlo? kdo to tu vlastně stavěl?

Web

Re: Stavba reprosoustav

Třeba já pro otce. Hodně univerzální bedna

Re: Stavba reprosoustav

ja to stavel. ale dneska bych za ty samy prachy sved postavit o hodne lepsi bednu...

Re: Stavba reprosoustav

no hlavne to uz dneska nepostavis...