Re: DPA 280

Nezbláznili sa. Je to fajn mašinka a opakujem znova - skoro ZADARMO

Jaromi: ja som sa v práci NIKDY nenudil, pretože viem svoj "voľný" čas dobre využiť. Slovo nuda nepoznám smile

Re: DPA 280

Taky bych měl zájem. Chtěl jsem to stavět před dvěma roky,ale pak z toho sešlo. Teď řeším aparát na doma a jak to bude hotový,tak bych se pustil do auta.       la.dvoracek@centrum.cz
Jsem rád,že se tohle téma tady otevřelo. Jestli se bude dělat hromadná výroba DPS tak se přidám. Zatím díky.

Re: DPA 280

Tak se pridavam, petr.603@centrum.cz Diky..

Re: DPA 280

Jestli si to dobře pamatuju, někde se psalo, že je vhodné tento zesilovač kvůli stabilitě do komplexní zátěže na výstupu ještě doplnit o Boucherotův článek. Například jako je u DPA220.

Re: DPA 280

Ani ne tak o bušerota, jako o RL článek (a vlastně jo, případně druhýho bušerota ještě za něj)...

Web

Re: DPA 280

Xeeon napsal:

Nazdar. Keďže už rok úspešne používam DPA 280 na mojich vlastných doskách, rozhodol som sa ponúknuť ich aj ostatným, vo formáte Eagle samozrejme zadarmo.
Bude záujem?

[img=http://img222.imageshack.us/img222/6752/dpa280wb3.th.jpg]

Měl bych zájem - lewis76@seznam.cz
Předem díky.

Re: DPA 280

OMG, co to takhle hodit na edisk? Jestli se k tomu nikdo nedohoní, udělám to sám... Jestli nebude Mistr proti, ale proč by byl smile)

Re: DPA 280

Kreativitě se sice meze nekladou, ale proč jsou kurva na novým návrhu zase ty kurevský káefka, když je teď dost jinejch a lepších typů ?

Re: DPA 280

sa na nas vyprdol majster DPS-kar Xeeon,aspon na mna sad

Web

Re: DPA 280

Aj na mňa.

Web

(upravil Borec 27. 12. 2007 16:25)

Re: DPA 280

tiez by som tie navrhy na zalmann(zavinac)zmail(bodka)sk diky mocc

Re: DPA 280

Čistě náhodou i s tím měničem v původním zapojení jako autozesilovač by to nebylo? Já právě o něčem takovém uvažuji i když můj ideál by byl 4x50W.

Re: DPA 280

Raspi: myslim, že měnič do auta se už dá postavit velice jednoduchý - s IO, někde tady je na to návod taky. No a myslim, že třeba taková SPS50 by tam sedla a netřeba nic složitýho. (z mého pohledu je teda DPA280 i s měničem hodně složitá a myslim, že i kazatel psal, že ten měnič nebylo jednoduchý nastavit)

Re: DPA 280

Ale hovno, postavil jsem tři a ve všech měniče chodily na první šup.

Web

Re: DPA 280

Keď ma omrzí TDAčko, tak postavím aj ja DPA. Len skôr ako za pol roka to nebude sad

Web

Re: DPA 280

tak mi to pošli tež na marcino25(štrůdl)seznam.cz dik

Web

Re: DPA 280

prosim ta,bude s tym nieco?

Web

Re: DPA 280

tak jak to nakonec vypadá?

Web

Re: DPA 280

Jako vždy skoro každý projekt usne... Vážně by mě zajímalo čím to je?

Re: DPA 280

dostal ty podklady vůbec někdo?

Web