Re: DPA 280

Vypadá to pěkně, tohle mě zajimá, taky prosím o dokumentaci   svancaramichal@seznam.cz

Web

Re: DPA 280

To už by možná stálo za to DPS někde objednat společně.

Re: DPA 280

Môžem poprosiť aj ja o dokumentáciu? Kurpelm zavináč gmail bodka com. Ďakujem.

Web

Re: DPA 280

určite to pošlem každému záujemcovi, ale najskôr novú dosku dotiahnem do konca, nahradím nejaké súčiastky(dostupnosť) a OTESTUJEM (=meranie).
Takže sa pekne dopisujte a keď to bude všetko hotové, ozvem sa.

Držte palce smile

Re: DPA 280

Palce držíme. Díky!

Web

Re: DPA 280

Zdravim, take se hlasim o DPS , mam postavene 2 ks tohoto zesilovace s upravenou (tenkrat rucne kreslenou) nic moc deskou
takze by se me naramne hodily desky nove a soucastky bych prehodil ... jenom mam problem s velikosti, potrebuju max. vysku cca 90 mm

Tomáš

Re: DPA 280

Jsem na tom podobně. Mám ho na takovém hnusu kresleném tenkrát štětečkem a acetonkou a teď bych pro něj měl využití. Takže jestli můžeš, mail mám v profilu. Díky.

Re: DPA 280

Xeeon: hlavně si nepřehoď KFY18 v rozkmitu za 2N5416, jinak Ti to celé vyliská po hubě smile a nedomluvíš se s tím.
BF257-259 jdou zde nahradit KF469, první diferák a zdroj proudu KC307V klidně nahraď 2N5401 /pozor na zapojení-otočit/. Budiče BD139/140 od STM, KFY18/46 v předbudiči nahraď klidně BC639/640 a zase pozor na nohy.
Všecko orig osazení ale pořád jde normálně koupit včetně BF257.

Web

Re: DPA 280

Díky moc, mám úmysle podobnú konfiguráciu. Akurát váham nad tým rozkmitom. Máte niekto poruke parametre KFY18? Ja to mám doma a dostanem sa k tomu za 2 týždne.

Re: DPA 280

Tu je teslácky katalóg http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=1218

Web

Re: DPA 280

Díky moc, už sťahujem...

Re: DPA 280

Nz. Aspoň v niečom som pomohol.

Web

(upravil reeb 27. 11. 2011 20:10)

Re: DPA 280

pěkná prácička      taky poprosím o zaslání na mail

Web

Re: DPA 280

mohl bych take poprosit na jirik.karel(uzenac)seznam.cz

Re: DPA 280

ked uz,tak to posli prosim ta aj na krchma (@) centrum.sk dakujem

Web

(upravil bersoft 26. 9. 2007 20:09)

Re: DPA 280

btw. mam taky takove 2 rukou kreslene osazene plosnaky, hraje to pekne, ale porad mi nejde do hlavy ze to vubec, ale ani trochu netopi, i po hodine komorniho hrani jsou i koncove tranzistory v podstate studene ... je to normalni nebo je to blbe nastavene? - napajeni 2x39V, kondy cca 2x20mF, 2x trafo AUJ 637
jinak bych taky prosil o ten navrh plosnaku na bersoft zavinac seznam.cz

Re: DPA 280

Zdravím, taktiež by som mal záujem keď to bude tak mi to prosím pošlite : fero13 závináč post.sk Díki moc.

Re: DPA 280

Zbláznili jste se kurva? smile

Web

Re: DPA 280

Nezbláznili, ale nudí se v práci big_smile. Hlavně ten hlavní zosnovač.

Re: DPA 280

ja by som tiez poprosil navrhy na mail: Cobalco@post.sk