Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 8 z 111)

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Hudební tipy

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8 9 10 ... 111 »»»

RSS

Příspěvky [141 až 160 z 2,216]

(upravil Karlos 12. 7. 2007 23:54)

Re: Hudební tipy

http://www.csfd.cz/film/14317-rekviem-z … m/trailer/ nezná někdo interpreta té sekladby co hraje na začátku? Mám cely soundtrack od toho filmu a ta pisnička tam není. (musíte si tam kliknout na trailer)

(upravil Lachim 13. 7. 2007 0:07)

Re: Hudební tipy

Jsem taky kytarák a tak se mi móóóc líbí Paul Gilbert. Mám jen jednu věc od něho (Second Heat ještě s Racer X). Nemáte kucí něco dalšího? Je to jináč moc dobrý poslouchání. Skoro tak dobrý jako Dream Theater s kytaristou Petruccim. Mňam

ochutnávka  Gilbert
http://www.youtube.com/watch?v=aYlx5gW90Aw
http://www.youtube.com/watch?v=T2zXMR2y … mp;search=

Re: Hudební tipy

mechanik: uprav si odkaz a kdyžtak před něho dávej příště mezeru... roll

Re: Hudební tipy

mechanik: Rád by som stiahol ale cez rapid mi nič nejde stahovat.

Re: Hudební tipy

OT: akoze nechapem jak moze kapela len tak vymenit spevaka/spevacku... taky iron maiden bol dost iny (podla mna horsi) ked odisiel bruce dickinson a ta baba s nigtwish mala celkom specificky hlas aj styl....proste marketing je svina

Re: Hudební tipy

S těma Nightwishema máš pravdu, ale prostě jí z kapely vyhodili, s tim nic nenaděláme. Myslim, že i s tou novou budou dobrý.

Re: Hudební tipy

Bruce odešel z IM nebo neumim SK?

Re: Hudební tipy

Vyhodili? Mám takový pocit, že si Tarja o sobě začala trošku moc myslet a sama jim tam s tím práskla...

Re: Hudební tipy

Boramyre prosimtě nahoď nějaké metalové objevy, nejlépe s downloadem z rapidsharu, nemám už možnost tahat z torentu.
Mě se moc moc líbí středověká muzika, tudle sem byl na takové středověké akci a byla super, dudy, píšťala, velký ruční buben; moc se mi to líbilo.
Co se mi podařilo stáhnout z atlantix.ru (opisování kódů z obrázků jim tam nějak blbne), tak se mí docela líbí Manzana - melodický rockmetal, ale musim to rockovost brát s nadsázkou. Jinak prožívám muzikální krizi, všechno stokrát oposlouchané.
Už aby přijeli Helloweeni, kdo na ně jdete?

Web

Re: Hudební tipy

hej ale to je daaavno... potom povydaval zopar albumov sam... a sa mi mari ze sa nakoniec zasa vratil do IM alebo aspon spieval v par pesnickach

Re: Hudební tipy

Rád bych nějaký speedmetal, máte tipy? smile

Re: Hudební tipy

Z neznámejch jenom rychlej DragonForce (atlantix.ru), ale nemůžu to poslouchat, někdy je to až směšně rychlý.

Web

Re: Hudební tipy

petr: tak ja som si to Twelve stiahol a musim povedat, ze v porovnani z ostatnymi albumami od Patti toto je prepadak.. sad

Re: Hudební tipy

No, teď jsem oprášil CD Blind Guardian.... Jinak hojně poslouchám Hellouwíny big_smile

Jinak kdo jste nebyl v Ostravě na Maidenech, doporučuju stáhnout a poslechnout co se dělo... Poslech jsem si zatim kousek a vyvolalo to ve mně silný emotivní zážitky smile

Re: Hudební tipy

Hellouwíny .... s těma se kamarádil Křížek,tyhle fosílie ještě hrajou joo??

Re: Hudební tipy

Kedysi dávno ked som ešte počuval metal, tak od speedmetalu boli dobrý Stratovarius a album napr. Infinity.

Re: Hudební tipy

....a Ďáblovi soustružníci lol

Re: Hudební tipy

Nevim jestli ještě žijou, ale já je žeru smile Iron Maiden žijou, to vim smile

No, Hellouwíni vydali před dvěma rokama album...

Re: Hudební tipy

Helloweeni přijedou zahrát někdy před Vánocema, do konce měsíce jsou k zakoupení ještě "levné" lístky.

Web

(upravil dismal 21. 7. 2007 14:31)

Re: Hudební tipy

Pokud máte rádi hudbu stylu Vai,Satriani,Tony MacAlpine doporučuji španěla Davida Valdese-v jeho kytarových sólech se spojuje rychlost  těchto sólistů- mám všechny CD Vaie,Satrianio ale tohle je opravdu nová krev.

jinak doporučuji si poslechnout Rush.

Příspěvky [141 až 160 z 2,216]

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8 9 10 ... 111 »»»

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Hudební tipy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£