Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » Výroba krytu z děrovaného plechu

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Výroba krytu z děrovaného plechu

Zdravím,

Nevíte kde by mi udělali kryt z děrovaného plechu v kusovém množství? Nebo případně, pokud bych měl materiál, uměl by někdo jej spojit dohromady? jednalo by se o podobný kryt jako je tento:
https://www.tube-town.net/ttstore/images/product_images/original_images/268_0.jpg
Za odpovědi díky!

Re: Výroba krytu z děrovaného plechu

Mě většinou ty kusový počty dělá známý, co dělá v zámečnické dílně. A aby nedošlo k omylu, materiál si vždy seženu a on mi z toho udělá, co potřebuji, většinou to ještě vylepší svými myšlenkami, nápady a praxí, byť není AUDIOFIL či MUZIKANT. To máš k čemu?

hraji na Yamaha DX – SY a Kurzweil ARTIS

Re: Výroba krytu z děrovaného plechu

Díky za odpověď. Představuju si takto kryty na elektronky na zesilovači. Ohledně materiálu taky nevidím jako problém samotnou dostupnost ale právě onu úpravu. Zkusím se poptat po zámečníkovi nevo něčem takovým. Jak je to spojené - boduje to dohromady a nebo to jen sevře v ohybech?

Re: Výroba krytu z děrovaného plechu

To bude něco jako Heathkit W4 ?

Web

Re: Výroba krytu z děrovaného plechu

Tak, sice jiná topologie i elky ale jinak v podstatě vzor. Tenhle kryt mám jako další výzvu společně se zakrytováním traf, výrobou šasí a vůbec celou konstrukční otázkou věci smile

Ještě řeším jak připevnit součástky do šasí aniž by všude zvenku byly vidět šrouby - asi bude potřeba navrch dát krycí desku pouze s otvory na elky

Re: Výroba krytu z děrovaného plechu

Součástky tak, že buď zespodu připájíš nebo přiboduješ nějakou konstrukci, subpanel atd., nebo necháš přibodnout dříky.

Ten kryt není moc velká sranda, perforované plechy jsou dost měkké. Někde mám fotku originál Heathkitu, ale ten nemá takovéhle bočnice. Něco podobného dělal kolega z "křížkového" plechu, dost se to kroutilo a pružilo.

Web

Re: Výroba krytu z děrovaného plechu

Tato firma http://www.weststeel.cz/ udělá dle libovolných parametrů děrovaný plech i od jednoho kusu.

Re: Výroba krytu z děrovaného plechu

A nebo tahokov.

Re: Výroba krytu z děrovaného plechu

... podívej se do nejbližšího Hornbachu ...

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » Výroba krytu z děrovaného plechu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£